Передовий педагогчний досвід Поплавського Вячеслава Леонідовича

Провідна педагогічна ідея досвіду: багатоголосний спів як величний, монументальний, яскравий з різноманітною звуковою колористикою має великий вплив на розвиток вокальних здібностей дітей в умовах ансамблю джазового співу «Старий рояль». Педагогічний досвід «Розвиток вокальних здібностей вихованців засобами багатоголосного співу» представлений важливим різноманітним навчальним матеріалом та методичними напрацюваннями: розробки ігор, проблемних ситуацій, введенням дітей в атмосферу особистого успіху – це все і є інструментарієм фахівця (відкриті заняття: «Робота над багатоголоссям. Побудова джазового акорду», «Методи та прийоми роботи над багатоголоссям», майстер клас «Багатоголосся.

Педагогічний досвід Андронюка Д.Д., керівника гуртка

Опис власного педагогічного досвіду роботи «Формування життєвих та предметних компетентностей обдарованих дітей засобами інформаційно-технічної творчості в умовх закладу позашкільної освіти» керівника гуртка відділення науково-технічної творчості Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова Андронюка Дмитра Дмитровича

Досвід роботи Смичка Б.І.

Мета досвіду: теоретичне обґрунтування та методико-дидактичне забезпечення впровадження особистісно орієнтованої системи роботи з обдарованими дітьми науково-технічного напрямку для забезпечення саморозвитку та професійного самовизначення дітей в умовах закладу позашкільної освіти.

Електронний  облік ППД

Мета вивчення та узагальнення передового педагогічного досвіду – збагачення педагогічної науки досягненнями майстрів педагогічної праці, переведення досвіду педагогів-новаторів у здобуток усіх вчителів.

З досвіду роботи керівника театрального гуртка Ратушинської В.В.

Неталановитих дітей не існує, просто учитель не знайшов той ключик, який відкриває скарбничку його таланту. (Валентина Ратушинська)

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти