НА ЗУСТРІЧ МРІЇ

Три роки для новоствореного об’єднання разумковців «Нове покоління» промайнули як миттєвість. Проте приходить час аналізувати та прогнозувати.

Інформаційний вісник

У випуску: ЦІКАВЕ ПРО НАС, ЮНІ ЖУРНАЛІСТИ-РАЗУМКОВЦІ, ФЕСТИВАЛЬ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ, КРАЩИЙ РАЗУМКОВЕЦЬ-2018, СТОРІНКА ПСИХОЛОГА

Інформаційний вісник

Творчості немає меж... Ви переконаєтесь у цьому, переглянувши сторінки 3 випуску інформаційного вісника "На хвилі разумковців". Ми талановиті, упевнені, працьовиті, а ще надзвичайно активні, адже відбулcиь вибори президента об`єднання разумковців "Нове покоління". Як? Де? Коли? Читайте та дізнавайтесь!

Інформаційний вісник

Випуск №2 інформаційного вісника "На хвилі разумковців" розкриває для Вас таємниці феномену "обдарована дитина". Які вони - наша гордість і надія Центру - обдаровані діти? Знайомтесь з ними та пишайтесь, вони навчаються поряд з вами! Перегорніть сторінки газети і ви дізнаєтесь ще багато цікавого і корисного!!!

Інформаційний вісник

Інформаційний випуск "На хвилі разумковців" - це думки, ідеї, творчість об`єднання дітей "Нове покоління". Члени дитячого самоврядування та педагоги на сторінках газети висвітлюють життя Центру, дають можливість поринути у мрії та плани разумковців. Корисними для батьків та дітей стануть поради практичного психолога Вікарій Л.С., з якими можна ознайомитись на шпальтах видання. Читайте! Радійте! Ставайте співавторами вісника "На хвилі разумковців!"

Об’єднані любов’ю до Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова

Завершився ще один навчальний рік і об’єднанню разумковців "Нове покоління" по праву є чим пишатися.

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти