Новий випуск газети об`єднання разумковців

У випуску газети найцікавіші, найактуальніші події, які відбувалия у I семестрі 2021-2022 н.р. Ви можете зануритися у вирій подій з професійного життя, ознайомитися з матеріалами рубрик "Наша гордість", "Творити добро легко", "Наші досягнення", "Молодь Бердичева в ЕкоДії", "Обдаровані діти - майбутнє країни", "Країна Юннатія - ми творимо майбутнє", "Розумашкам 5 років"

2021 рік - рік суперемоцій, цікавих подій  та перемог

Ось і промайнув ще один навчальний рік. Звичайно, карантин і дистанційне навчання внесли свої корективи, але це не стало на заваді для реалізації всіх задумів активних та інціативних лідерів самоврядування «Нове покоління». Кожне засідання членів дитячого самоврядування - це пошук нових ідей і рішень у дружній атмосфері, де думки та ідеї кожного стають спільним мотиватором до дій.

НА ЗУСТРІЧ МРІЇ

Три роки для новоствореного об’єднання разумковців «Нове покоління» промайнули як миттєвість. Проте приходить час аналізувати та прогнозувати.

Інформаційний вісник

У випуску: ЦІКАВЕ ПРО НАС, ЮНІ ЖУРНАЛІСТИ-РАЗУМКОВЦІ, ФЕСТИВАЛЬ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ, КРАЩИЙ РАЗУМКОВЕЦЬ-2018, СТОРІНКА ПСИХОЛОГА

Інформаційний вісник

Творчості немає меж... Ви переконаєтесь у цьому, переглянувши сторінки 3 випуску інформаційного вісника "На хвилі разумковців". Ми талановиті, упевнені, працьовиті, а ще надзвичайно активні, адже відбулcиь вибори президента об`єднання разумковців "Нове покоління". Як? Де? Коли? Читайте та дізнавайтесь!

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти