Боровська Олена Валентинівна,

директор ЦПО ім. О.Разумкова, 

нагороджена відзнакою Міністерства освіти і науки України  нагрудним знаком "ВІДМІННИК ОСВІТИ І НАУКИ" (2020 р.)

 

Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів, фестивалів-конкурсів:

 

ВІДДІЛЕННЯ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОГО НАПРЯМУ:

  1. Дар’я Яковлєва ( дипломи ІІІ ст. Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» та конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів «Моя Батьківщина – Україна», Н.О.Ваховська).
  2. Катерина Ходаківська (диплом ІІІ ст. Всеукраїнського фестивалю «В об’єктиві натураліста!», Н.О.Ваховська).
  3. Ірина Недайборщ (диплом ІІ ст. конкурс винахідницьких та раціоналізаторських проектів «Моя Батьківщина – Україна», Т.Г.Соболь).

ВІДДІЛЕННЯ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ:                                                                               

  1. Діана Ярмолович (диплом ІІ ст. Всеукраїнського дистанційного конкурсу образотворчого та декоративно - прикладного мистецтва «Битва жанрів», В.О.Сапонюк).
  2. Олександра Малецька (диплом ІІІ ст. Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу», В.О.Сапонюк).
  3. Соломія Бігун (диплом І ст. Всеукраїнського дитячого фестивалю мистецтв «Лавина талантів», О.Є.Сальнікова).
  4. Анастасія Поліщук (диплом І ст. Всеукраїнського дитячого фестивалю мистецтв «Лавина талантів», О.Є.Сальнікова).
  5. Валерія Тютюнник (дипломи І ст. Всеукраїнського дитячого фестивалю мистецтв «Лавина талантів» і Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», О.Є.Сальнікова).
  6. Максим Пархомчук (диплом І ст. Всеукраїнського конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Моя квітуча Україна», Л.М.Філімонова).
  7. Денис Станкевич (диплом І ст. Всеукраїнського конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Моя квітуча Україна», Л.М.Філімонова; диплом ІІ ст. Всеукраїнського конкурсу з історико-технічного стендового моделювання, О.А.Савенко).
  8. Нікіта Рудак (диплом І ст. Всеукраїнського конкурсу з історико-технічного стендового моделювання, О.А.Савенко).
  9. Олександр Петровський (диплом ІІІ ст. Всеукраїнського конкурсу з історико-технічного стендового моделювання, О.А.Савенко).
  10. Михайло Дубравський (диплом ІІІ ст. Всеукраїнського конкурсу з історико-технічного стендового моделювання, О.А.Савенко).
  11. Задорожна Валерія (диплом І ст. Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», І.М.Глухова). 

ВІДДІЛЕННЯ ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ:

  1. Дует у складі Діани Огороднійчук і Анастасії Усенової (дипломи І ступенів Міжнародного мистецького фестивалю «GLORY ART FEST», Всеукраїнського дитячого фестивалю мистецтв «Я талановитий», Міжнародного конкурсу «Сузір’я Україна-Європа», О.В.Вялова).
  2. Катерина Губарець (диплом ІІ ст. Міжнародного фестивалю-конкурсу «Планета мистецтв», О.В.Вялова).
  3. Роман Залюбовський (диплом ІІ ст. Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «GRAND FEST», дипломи І ступенів Всеукраїнського телевізійного конкурсу-фестивалю «Зірочко, засвітись», Міжнародного фестивалю-конкурсу «OCTOBER DAY 2020», Всеукраїнського дитячого фестивалю мистецтв «Лавина талантів», А.Г.Тетьоркін).
  4. Павло Симоненко (диплом І ст. Всеукраїнського мистецького конкурсу «Перлина країни», В.В.Ратушинська).
  5. Ізміра Угунхак (диплом І ст. Всеукраїнського мистецького конкурсу «Перлина країни», В.В.Ратушинська).
  6. Анастасія Мельник (диплом І ст. Всеукраїнського мистецького конкурсу «Перлина країни», В.В.Ратушинська).
  7. Анастасія Білоус (диплом ІІ ст. Всеукраїнського мистецького конкурсу «Перлина країни», В.В.Ратушинська).
  8. Євгенія Столяр (диплом І ст. Відкритого туру VI міжнародної асамблеї ім. Н. Скорульської, І.В.Думинська).
  9. Марія Оленюк (диплом І ст. Міжнародного інтернаціонального фестивалю-конкурсу «Віночок миру», М.А.Андрейчик).
  10. Марія Гилярська (диплом І ст. Міжнародного інтернаціонального фестивалю-конкурсу «Віночок миру», М.А.Андрейчик).
  11. Діана Гнатюк (диплом ІІ ст. Міжнародного інтернаціонального фестивалю-конкурсу «Віночок миру», М.А.Андрейчик).
  12. Вікторія Михальчук (диплом ІІ ст. Міжнародного інтернаціонального фестивалю-конкурсу «Віночок миру», М.А.Андрейчик).
  13. Іван Колмаков (диплом ІІІ ст. Міжнародного інтернаціонального фестивалю-конкурсу «Віночок миру», М.А.Андрейчик).
  14. Дует у складі Івана Колмакова та Данила Ковальчука (диплом ІІ ст. Міжнародного інтернаціонального фестивалю-конкурсу «Віночок миру», М.А.Андрейчик).
  15. Дует у складі Ніколь Жарікова і Святослав Шевчук   (диплом ІІ ст. Відкритого туру VI міжнародної асамблеї ім. Н. Скорульської, М.А.Андрейчик).
  16. Петро Петрук  (диплом ІІ ст. Відкритого туру VI міжнародної асамблеї ім. Н. Скорульської, Т.О.Захарчук).
  17. Валерія Залозна (диплом ІІ ст. Відкритого туру VI міжнародної асамблеї ім. Н. Скорульської, Т.О.Захарчук).

 

Досягнення колективів (2020-2021 н.р.)

Гурток "Юні охоронці природи"

Екологічна агітбригада «Екосвіт» - Диплом "Відкриття року" Всеукраїнського конкурсу «Земля - наш спільний дім».

Зразковий хореографічний ансамбль «Колібрі» (М.А.Андрейчик)

Міжнародний мистецький фестиваль-конкурс «FOLK NUANCE» -  «Best of the Best» (Кращі з кращих).

Міжнародний інтернаціональний фестиваль-конкурс «Віночок миру» - І місце.

Всеукраїнський Чемпіонат з сучасних танців «DANCE-UA-2020», м.Київ - три І та ІІ м (соло - 17).

Відкритий тур VI міжнародної асамблеї ім. Н. Скорульської – І та ІІ місця (соло - 2).

Конкурс сучасної хореографії "Колібрі-фест" в рамках Всеукраїнського Чемпіонату «DANCE-UA-2020», м.Бердичів – п’ять І місць та ІІ м.(соло - 23).

Зразковий ансамбль естрадного танцю «О-ля-ля» (І.В.Думинська)

Обласний конкурс хореографічного мистецтва «Феєрверк танцю» ІІ м.(середня), ІІІ м.(старша).

Зразковий ансамбль танцю «Яринка» (Ж.В.Кабанчук)

Обласний конкурс хореографічного мистецтва «Феєрверк танцю» ІІІ м. (серед.)

Відкритий тур VI міжнародної асамблеї ім. Н. Скорульської (участь)

Конкурс сучасної хореографії "Колібрі-фест" в рамках Всеукраїнського Чемпіонату «DANCE-UA-2020», м.Бердичів – Ім.(серед.), Ім. (старща),     (соло - 3).

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Шакті»(Т.О.Захарчуек)

Відкритий тур VI міжнародної асамблеї ім. Н. Скорульської – два ІІ м.

(соло - 2).

Конкурс сучасної хореографії "Колібрі-фест" в рамках Всеукраїнського Чемпіонату «DANCE-UA-2020»,  м.Бердичів – два І м.(середня.), два І м.(старша), (соло - 13).

Зразковий ансамбль фольклорного співу «Вінець»(Л.С.Куліченко)

Міжнародний мистецький фестиваль-конкурс «FOLK NUANCE» -  «Best of the Best» (Кращі з кращих).

Міжнародний інтернаціональний фестиваль-конкурс «Віночок миру» - І місце.

Обласний фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Кришталеві нотки» (народний спів) - абсолютний переможець(автентичний спів), ІІ м.(народний)

Зразковий театральний гурток «Трамвайчик»(В.В.Ратушинська)

Обласний фестиваль-конкурс «Читанка» - І місце.

Зразковий театр пісні «Краплинки» (О.В.Вялова, О.А.Морозова)

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряна осінь» - І місце.

Міжнародний фестиваль мистецтв «Зоряна брама» - І місце.

Обласний фестиваль «Житомирська вежа» - диплом лауреата. 

Ансамбль джазового співу «Старий рояль»(В.Л.Поплавський)

Обласний фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Кришталеві нотки» (естрадний спів) – І м. середня вікова категорія, І м. старша.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти