Країна дитинства і творчості

Веселий гомін дітей, щасливі очі батьків, творчі ідеї педагогів і все це серед зелені та квіткових барв у відділенні еколого-натууралістичного напряму ЦПО ім. О.Разумкова. 1 червня до Дня захисту дітей педагоги Центру влаштували справжнє свято для дітей та молоді. Країна дитинства і творчості була наповнена розвагами та цікавим творчим процесом на будь-які вподобання, інтереси, здібності дітей. Можна було зробити літак і спробувати його запустити у небесну вись, виготовити дзигу з петриківським орнаментом, малювати, грати в настільні ігри, розважатися з шатром, відчути себе спортсменом чи туристом, проекспериментувати у лабораторії, поспілкуватися з тваринами, придбати зеленого друга… А для бажаючих співати чи танцювати створили безліч можливостей... концертні виступи, українське караоке, вікторина – всі сфери інтересів дітей були охоплені на різноманітних локаціях. Так хочеться, щоб усі діти були щасливими, хоча деякі з них вимушені боротися за своє щастя. Вони потребують допомоги кожного з нас. Саме тому був влаштований благодійний ярмарок для допомоги у лікуванні Даринці Плисковській. День ЦПО – це день дітей, саме для їх розвитку та щасливого дитинства щодня працюють і радіють цьому педагоги Центру позашкільної освіти ім.. О. Разумкова.

Звітний концерт у  Зразковому ансамблі естрадного танцю

Завершується 2022-2023 навчальний рік, отже час творчим колективам Центру позашкільної освіти ім.О.Разумкова "звітувати".. 24 травня 2023 року в МПК ім.О.Шабельника відбувся звітний концерт Зразкового ансамблю естрадного танцю "О-ля-ля", керівник Ірина Думинська. Дякуємо нашим неймовірно талановитим дітям за високий рівень виконавської майстерності, любов до хореографії та постійну роботу над собою. Дякуємо педагогу- професіоналу Ірина Думинська за створення неповторного творчого колективу з власною історією, стилем виконання, досягненнями і перемогами. Дякуємо нашим батькам за підтримку, допомогу, розуміння і високу довіру до Центру позашкільної освіти ім.О.Разумкова! Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчати, творити, жити!

Звітний концерт в ансамблі джазового співу

20 травня відбувся звітний концерт ансамблю джазового співу "Старий рояль" Залу заповнили глядачі, які з нетерпінням чекали виступи талановитих вихованців. І,дійсно, кожна пісня викликала овації залу,адже майстерне виконання, щирі емоції та старанність дітей,нікого не могли залишити байдужими. Дякуємо чудовому педагогу,професіоналу своєї справи Поплавському Вячеславу Леонідовичу за можливість поринути у світ прекрасної музики. Бажаємо колективу творчих злетів, нових творів та вдячних глядачів. Браво!!!

Засідання педагогічної ради ЦПО ім.О.Разумкова від 19 травня 2023 р.

!9 травня 2023 року відбулося засідання педагогічної ради закладу на тему "Якість освіти - інтегративна характеристика освітнього процесу та його результатів". На засіданні педради розглянули результати анкетування суб`єктів освітнього процесу та спостереження за навчальним заняттям, проаналізували сильні та слабкі сторони організації освітнього процесу у закладі, ризики та перспективи. Керівники гуртків Куліченко Л.С., Харчук Е.Й. презентували інноваційний перспективний педагогічний досвід гурткової роботи для поширення та впровадження кращих прийомів,методів, технологій педагогічної діяльності.

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ, РІДНА УКРАЇНО!

Вишиванка - наша національна святиня. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію. Родина разумковців вітає усіх з Днем вишиванки, бажає Миру нашій рідній Україні, укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни!!!

Тривають атестаційні іспити для випускників 2023 року

Центр позашкільної освіти ім. О.Разумкова щороку випускає у доросле життя не один десяток своїх талановитих рвзумковців. Цьогоріч це 36 випускників, кожен з них має величезний досвід позашкільного життя, сповнений неймовірних емоцій щастя, творчості, перемог, досягнень, незабутніх подій, які закарбувалися у пам’яті на все життя. Для більшості з них саме позашкільна освіта стане основною, адже вони здобуватимуть вищу освіту та спеціальність за профілем навчання у ЦПО ім..О.Разумкова. Наразі у майбутніх випускників завершилися атестаційні іспити, які є обов’язковими для отримання документа про позашкільну освіту. Кожна дитина – це історія позашкільного життя, довжиною в 9-12 років. Сподіваємося, що наші дорогі випускники повернуться до нас вже у якості педагогів, адже саме молоде покоління наповнює позашкілля креативністю, робить його сучасним, а значить перспективним закладом освіти.

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти