Разумковці з вірою у серці на перемогу та мирне майбутнє

Напередодні великого свята – Покрови й Дня Захисника України – цілий тиждень у Центрі позашкілля імені Олександра Разумкова тривала акція «Привітай воїна». Вихованці традиційно приносили печиво, цукерки, різноманітні солодощі, в знак поваги, вдячності захисникам. То - вітальний привіт тим, хто на сході держави стоїть на варті миру. А 9 жовтня у стінах Центру позашкілля зібрались для своєрідного підсумку зробленого. Серед солодких подарунків обов’язково будуть листівки із побажаннями від щирого серця та сувеніри, виготовлені дитячими руками. Взяти участь у майстер-класах виявили бажання чимало дітей. Усе принесене й зроблене діти передали представнику військової частини, заступнику командира Сергію Шевчуку. Полковник подякував та пообіцяв, що усе обов’язково доправлять на схід, бойовим побратимам.

МУЗИКА  ДУШІ У СЕРЦІ КОЖНОГО

У перший день жовтня відзначають Міжнародний день музики. Дата проведення була визначена рішенням ЮНЕСКО у 1975 році. Можливо, дата для святкування була невипадкова, тому що осінь є улюбленою порою року багатьох видатних композиторів та музикантів. У цьому році Центр позашкільної освіти ім. О.Разумкова теж вирішив приєднатися до святкування та запросив усіх шанувальників музичного мистецтва у фойє відділення художньо-естетичного виховання Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова, де цілий вечір лунала музика. Всі присутні отримали духовне збагачення та багато задоволення від проведеного свята. Музика – це чудовий засіб залучення до добра, краси, людяності та духовності. Слухаючи музику, людина пізнає себе. Тому, ми вітаємо з цим прекрасним святом не тільки тих, хто пов`язав своє життя з музичним мистецтвом, а й усіх, хто любить музику та просто не уявляє без неї свого життя.

КРАЇНІ ЮННАТІЇ – 95!!!

Цьогоріч юннатівська родина відзначає свій поважний ювілей - 95-річчя юннатівського руху в Україні. З погляду історії людства, 95 років – це краплина, але, якщо врахувати педагогічну діяльність кожного педагога, кількість юннатів в Україні, охоплених за цей період, важливість справ, зроблених дітьми, ідей, втілених в життя, – це велика праця.

РАЗУМКОВЦІ - ЄДИНА РОДИНА, ОБ`ЄДНАНА ТРАДИЦІЯМИ

14 вересня на території табору "Соколятко" був проведений одноденний табір разумковців. Вкотре діти та педагоги підтвердили , що ми - єдина родина, у якій уміють працювати, відпочивати, творити й природу берегти!!

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти