Про роботу Центру позашкільної освіти  ім. О.Разумкова у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 01 по 06 березня 2021 року

У зв’язку зі стрімким зростанням кількості хворих на СOVID-19 по місту Бердичеву, підтверджені непоодинокі спалахи зараження працівників освітніх закладів та здобувачів освіти, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), створення безпечних умов для учасників освітнього процесу та уповільнення поширення СOVID-19 через розрив ланцюга його передачі, на підставі наказу управління освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради від 26.10.2021 р. № 55/01-04 «Про перенесення термінів весняних канікул у 2020-2021 навчальному році» по Центру виданий наказ №24 "Про роботу Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 01 по 06 березня 2021 року"

Засідання педагогічної ради  Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова

Відповідно до Річного плану ЦПО ім. О.Разумкова 26 лютого 2021 року відбулось засідання педагогічної ради закладу з актуальної теми сьогодення "Єдине інформаційно-освітнє середовище як умова підвищення якості освіти"

У Центрі позашкільної освіти ім. О.Разумкова відбулась презентація творчих звітів педагогів, які атестуються

19 лютого педагоги, які атестуються в 2020-2021 н.р., ознайомили членів атестаційної комісії з результатами системної роботи, постійного творчого пошуку, апробацією нових, нетрадиційних форм і прийомів навчання та виховання і, водночас, вдосконаленням та відшліфуванням давно відомих, традиційних методик; особливостями організації виховної роботи у гуртку та її результативністю. Кожен педагог має свій неповторний педагогічний почерк, який він розкрив у творчому звіті.

Педагогічний Олімп України

29 січня 2021 року для колективу Центру позашкільної освіти ім.О.Разумкова м.Бердичева відбулася досить важлива і знакова подія - вручення нагород переможців Національного проєкту "Педагогічний олімп України". Це результат нашої спільної, щоденної, натхненної праці, наше прагнення досягати вершин майстерності та досконалості, розкривати нові таланти, які стануть яскравим майбутнім нашої України! Тому особлива подяка керівнику Зразкового театру пісні "Краплинки" Вяловій Олені Володимирівні, нашим обдарованим вихованцям Лохман Аріні, Яковлєвій Дар'ї, Савіцькому Євгенію та їх керівникам Андрейчик Маріанні Вікторівні, Вяловій Олені Володимирівні, Ваховській Ніні Олександрівні, Смичку Анатолію Іллічу і, звичайно усій великій родині разумковців - педагогам, вихованцям та батькам! Щиро вітаємо, радіємо, пишаємося і з великим натхненням продовжуємо працювати і підкорювати нові вершини!!!

Найкраща ялинка - не зрубана

Конкурс "Найкраща ялинка - не зрубана" має на меті підняти економічні, екологічні та моральні проблеми, пов’язані із використанням зелених красунь у період новорічно-різдвяних свят. Конкурс-виставка відбувалась серед вихованців Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова як традиційний захід у системі природоохоронної та творчої роботи закладу.

Про роботу Центру позашкільної освіти ЦПО ім. О.Разумкова у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 по 23 січня 2021 року

На виконання підпункту 10 п. 3 постанови КМУ від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», на підставі наказу управління освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради від 15.12.2020 р. № 298/01-06 «Про роботу закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Бердичівської територіальної громади у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 по 25 січня 2021 року»

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти