У рідній мові – цілий світ

21 лютого у всьому світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Міжнародне свято покликане нагадати про лінгвістичне і культурне розмаїття і багатомовність світу, сприяти захисту мови як культурної спадщини кожної окремої національності, кожної народності на нашій планеті.

У ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ… З ПЕДАГОГІЧНИМ ПРИСМАКОМ

14 лютого 2020 року згідно річного плану було проведено засідання педагогічної ради закладу на тему «Творчість педагога як умова підвищення якості освіти». Мета засідання: окреслити нові пріоритети з розвитку позашкільної освіти, створити умови для творчого розвитку педагогів, їх інноваційної діяльності у закладі. Символічно, що засідання педагогічної ради проведено у День Валентина. З любов`ю до дітей... саме це живить педагогічну творчість, саме вона є джерелом нелегкої, жертвенної праці педагогів.

МАРАФОН ПЕДАГОГІЧНО-ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

Запрошуємо педагогів насолодитись майстерністю керівників гуртків відділення художньо-естетичного виховання ЦПО ім. О. Разумкова в рамках проведення тижня фахової майстерності "Маршрутом досвіду" з 07.02.19р. – 21.02.20 року. Бінарні заняття,виховні заходи, майстер-класи наповнять вас цікавими ідеями, подарують естетичну насолоду та захоплення від неповторної танцювальної феєрії.

ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!!

Відповідно до наказу Національного еколого-натуралістичного центру від 24 січня 2020 р. №04 "Про підсумки проведення відкритого рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» у 2019 році" у категорії "Комплексні заклади позашкільної освіти міського підпорядкування" ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ІМ. О.РАЗУМКОВА СТАВ АБСОЛЮТНИМ ПЕРЕМОЖЦЕМ ТА ОТРИМАВ ДИПЛОМ "ФЛАГМАН ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ" . Вітаємо колектив!!!!

Методична декада фахової майстерності керівників гуртків декоративно-прикладної творчості

З 29.01. по 12.02.2020 р. у відділенні науково-технічного напряму вируватиме творчість педагогів.Відкритті заняття гуртків, майстер-класи, творчі майстерні, засідання методичного об`єднання, семінари-практикуми покликані розкрити педагогічні ідеї керівників гуртків, інноваційні підходи до освітнього процесу, кращий досвід компетентнісного підходу до навчання, нові педагогічні проєкти.

Тиждень психології

У Центрі позашкільної освіти ім. О.Разумкова з 27.01. по 31.01.20 р. буде проведено Тиждень психології. Основною метою психологічного супроводу в закладі позашкільної освіти є підтримка комфортного освітнього середовища, яке сприяє найбільш повному розвитку інтелектуального, особистісного і творчого потенціалу суб’єктів освітнього процесу.

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти