МУЗИКА ЯК КРИНИЦЯ ЗДОРОВ'Я

Спливає час роботи платформи "Спільний простір: відкриваємо Бердичів". У квітні пройдуть останні заняття проектів, у тому числі, і соціально-реабілітаційного проекту "Я тебе бачу, я тебе чую, я тобі посміхаюсь". Важко було розпочинати, відкривати двері у невідоме, з болем у серці завершуємо проект, оскільки, здружились, полюбили дітей, відкрили багато нового, цікавого у житті...

ДЖАЗ У ЛІТНЬОМУ ПАРКУ

12 квітня у міському палаці ім. О. Шабельникова відбувся ювілейний концерт ансамблю джазового співу «Старий рояль» (керівник В`ячеслав Леонідович Поплавський) Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова під назвою «Джаз у літньому парку» (сценарист та постановник – культорганізатор Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова - Катерина Олександрівна Кузьмук).

МУЗИКА ТВОРИТЬ ДИВА

10 квітня в рамках проекту «Я тебе бачу, я тебе чую, я тобі посміхаюсь» та методичної декади з проблемної теми «Залучення дітей до музичного мистецтва шляхом інтеграції різних видів мистецтв» на базі ЗДО № 26 пройшов важливий захід – міні-заняття з казко- та музикотерапії.

ІНТЕГРАЦІЯ НАВЧАННЯ З РІЗНИХ НАПРЯМКІВ ДІЯЛЬНОСТІ – ВИМОГА ЧАСУ

Інтеграційні процеси в освіті тривають, і вони різноманітні, але мета їх одна – розвинена, креативна, соціалізована особистість, здібна до творчого пошуку. Пропонуємо керівникам вокального мистецтва для ознайомлення фрагменти бінарного заняття у вокальному ансамблі «Золотий ключик», керівник Емма Йосипівна Харчук, елементи хореографії пропонує Т.О. Захарчук, керівник ансамблю сучасного танцю «Шакті».

Козацькому роду нема переводу. Від минулого до сьогодення

3 квітня 2019 року у рамках методичної декади з проблемної теми: «Залучення дітей до музичного мистецтва шляхом інтеграції різних видів освітньої діяльності» відбулось відкрите заняття у гуртку «Естрадні гурти» Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова (керівник В.М. Кармазін) на тему: «Козацькому роду нема переводу. Від минулого до сьогодення».

Керівникам гуртків вокального мистецтва

У рамках проведення методичного тижня для ознайомлення пропонуємо фрагменти заняття керівника гуртка духових інструментів Тетьоркіна А.Г.

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти