Дівчина з дощу

23 червня, у межах проекту "Обдарованість" відбувся творчий вечір Мазур Дар`ї, вихованки Зразкового театрального гуртка «Трамвайчик (керівник Валентина Ратушинська). Дар’я – надзвичайно талановита дівчина з добрим, чуйним серцем. Кожен твір, у виконанні Дар`ї – то міні-вистава, яка пронизує всю душу, наповнює радістю чи співчуттям, добром чи горем, заставляє замислитися про життя, переоцінити його, прожити його разом з героями твору. "Дівчина з дощу" - така назва творчого вечора відображає надзвичайну чуттєвість та сором`язливість Дар`ї. Скільки б не йшов дощ, обов`язково визирне сонце, стверджує усмішка, яка завжди сяє на обличчі дівчини. Дякуємо Валентині Володимирівні за високий професіоналізм у педагогічній праці, а Дар’ї бажаємо бути щасливою кожен день на новій сходинці життя.

Запрошуємо на творчий вечір Дар`ї Мазур!!!

Зразковий театральний гурток "Трамвайчик", керівник Валентина Ратушинська, запрошує усіх любителів театрального мистецтва, друзів, знайомих бердичівлян та гостей міста на творчий вечір випускниці Дар`ї Мазур! Чекаємо вас 23 червня о 16.00 в М-формації (вул. Вінницька, 10)

Щотижня отримуйте заряд енергії та оптимізму  від ЦПО ім. О.Разумкова!

У час важких випробувань для України велику стурбованість викликає емоційний, психологічний стан наших дітей, психіка яких ще нестійка та надзвичайно вразлива. Саме тому, у вихідні дні на площі Центральній заклади освіти та культури міста створюють комфортне середовище для змістовного відпочинку дітей. Сьогодні, 18 червня, Центр позашкільної освіти ім. О.Разумкова підготовив різноманітну пізнавально-розважальну програму для бердичівлян: це ігри, театральні постановки українських казок, майстер-класи з хореографічного мистецтва та декоративно-прикладної творчості, флешмоби. Діти були щасливі: очі сяяли радістю та бажанням ще і ще творити, пізнавати, спілкуватися. Це так потрібно зараз нашим дітям, їм теж нелегко.

Підсумковий квест

У веселій ігровій формі вихованці гуртків відділення еколого-натуралістичного напряму ЦПО ім. О. Разумкова підняли серйозні питання екології нашої планети і спробували знайти шляхи їх вирішення, взявши участь у підсумковому екологічному квесті «Світ в твоїх руках». На станціях квесту діти створили свої екологічні організації «Вулик», «Бережіть природу», «Захисники», «Ми на захисті плодових дерев», поділилися практичним досвідом по збереженню довкілля, пригадали пісні про квіти, відгадали предмети в «загадковому ящику», долучилися до акції #тваринамводу. Повторне використання відходів – крок до порятунку планети, тому юннати знають, як із пластикової пляшки та використаного паперу зробити цікаву гру – бельбуке. Свою творчість та відмінну командну роботу діти продемонстрували у створенні соціальної реклами - відео звернення, заклик до збереження навколишнього середовища нашої планети. І, звичайно, підводячи підсумки навчального року, ми нагородили найкращих наших юннатів – активних учасників природоохоронних, дослідницьких, патріотичних конкурсів та акцій!

Пишаємося талановитими, творчими випускниками Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова

Цього року заклад випустив 42 своїх вихованців – це учні дев‘ятих та одинадцятих класів. Серед випускників є й такі, хто уперше переступив поріг центру позашкілля ще у далекому 2009-му, тобто 13 років тому. На святі були присутні 29 випускників, і усі вони неймовірні - талановиті, успішні, справжні патріоти нашої країни.

Вихідні з нами - це завжди весело, цікаво, пізнавально!

Змістовне дозвілля для дітей та їх батьків, запальні руханки, веселий настрій, щасливі сяючі дитячі очі - все це можна було спостерігати 12 червня на площі Центральна у Бердичеві. Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова підготував для дітей міста різнопланову програму: руханки, ігри, змагання, майстер-класи та, звичайно, міні-зоопарк. У нашій скрині творчості ще багааааато цікавого!!! Запрошуємо усіх бердичівлян 12 та 26 липня приєднатися до цікавих пізнавальних програм.

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти