ТВОРЧІСТЬ ПЕДАГОГА – СКЛАДОВА ІННОВАЦІЙНОЇ ОСВІТИ. МЕТОДИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ  ЯК ШЛЯХ ДО ФАХОВОГО ЗРОСТАННЯ ТА УСПІХУ КЕРІВНИКІВ ГУРТКІВ

З 18.02.19р. по 23.02.19р. у відділенні художньо-естетичного виховання буде проведено методичний тиждень, який сприятиме розвитку творчості педагогів, обміну думками, досвідом, підвищенню їх фахового рівня.

МУЗИКА, ЩО ЄДНАЄ МОЛОДЬ

У Бердичівському педагогічному коледжі відбувся ІV міжрегіональний фестиваль-конкурс вокально-інструментальної творчості учнівської молоді «Музика, що єднає молодь». Фестиваль зібрав конкурсантів, які представили музичні композиції у різних жанрах: «Народна пісня», «Естрадна пісня», «Академічний вокал» (соло, дуети, тріо, квартети) й «Інструментальне мистецтво» (фортепіано, баян, гітара, труба, саксофон, скрипка та інші інструменти чи ансамбль).

Формуємо науково-методичні умови  розвитку обдарованих дітей

08.02.19р. у відділенні еколого-натуралістичного напряму відбулось засідання методичного об'єднання педагогів на тему "Науково-методичні засади організації роботи з обдарованими дітьми"

ОГОЛОШЕНО КАРАНТИН

Відповідно до наказу управління освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради від 01.02.19. №56/01-06 "Про тимчасове призупинення освітнього процесу у закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста та зміни у структурі 2018-2019 н.р." у ЦПО ім. О.Разумкова з 04.02 по 08.02.19р. призупинено освітній процес.

22 січня українці відзначають сторіччя Дня Соборності України – возз'єднання ЗУНР та УНР

Не треба нам сварок, незгоди, ганьби! З’єднали країну ми навіки. Не зможе ніщо наш союз розірвати. Соборна країна! Ви чуєте?! Ні?! Одна Україна! Єдиная мати! І краще країни нам не знайти!

Підсумки виставки-конкурсу «Зимова казка» 2018

11-12 грудня 2018 року на базі КЗПО «Обласний центр ДЮТ» відбулася обласна виставка-конкурс декоративно-прикладної творчості «Зимова казка»

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти