Організаційно-методичні рекомендації щодо навчання за допомогою дистанційних технологій в позашкільній освіті

Епідемія коронавірусу стала випробуванням для освіти. Якісне навчання в дистанційній формі передбачає наявність доступу до швидкісного інтернету, технічного забезпечення (комп’ютер, планшет, смартфон тощо) в усіх учасників освітнього процесу, а також те, що педагоги володіють технологіями та методологією навчання за допомогою дистанційних технологій. Не достатньо перенести традиційні заняття онлайн, застосовувати такі ж методи та підходи, як при очному навчанні. Для організації навчання за допомогою дистанційних технологій потрібні електронні ресурси, спеціальним чином організована самостійна робота здобувачів освіти, система контролю виконання завдань та результатів навчання.

ПІДТРИМУВАТИ ТА ДОПОМАГАТИ: ПОРАДИ БАТЬКАМ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ

Спалах коронавірусної інфекції (COVID-19) порушив звичний режим життя людей по всьому світу, у тому числі і українців. Дедалі більше сімей опиняються в ситуації соціального дистанціювання, карантину, закриття шкіл і підприємств, це може викликати стрес. Тож, декілька порад щодо того, як організовувати свій час, спілкуватися з дітьми та допомагати їм успішно рости й розвиватися навіть за таких складних обставин.

Про  порядок проведення підсумкової атестації випускників  ЦПО ім. О.Разумкова у 2019-2020 н.р.

У зв’язку з підготовкою документів до підсумкової атестації у відповідності до Листа Міністерства освіти і науки України від 16.04.2020р. № 1-9/213 «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019/2020 навчального року» та ситуацією, пов’язаною з оголошенням карантину до 11 травня 2020 року, терміни якого можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні, вжиттям заходів відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рекомендацій у листах Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 № 1/9-154 та 13.03.2020 з 1/9- 161, проведенням профілактичних заходів, обмеженням проведення масових заходів організацією освітнього процесу у дистанційному режимі, а також на основі рішення методичної ради закладу (протокол № 5 від 20.03.20р.)

ЗАХОДИ  У ЗВ`ЯЗКУ З КАРАНТИНОМ НА КВІТЕНЬ 2020 РОКУ

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 року № 291 щодо внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 року №1/9-154 повідомляємо Вам про зміни термінів та форм проведення всеукраїнських заходів

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ТЕАТРУ ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВУ

Після переходу Центру позашкільної освіти імені Олександра Разумкова у дистанційний режим роботи Зразковий театр пісні «Краплинки» вирішив зробити Разумковцям приємний сюрприз і оголосив про запуск трансляції мюзиклу «Мері Поппінс, до побачення…»

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти