Найкраща ялинка - не зрубана

Конкурс "Найкраща ялинка - не зрубана" має на меті підняти економічні, екологічні та моральні проблеми, пов’язані із використанням зелених красунь у період новорічно-різдвяних свят. Конкурс-виставка відбувалась серед вихованців Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова як традиційний захід у системі природоохоронної та творчої роботи закладу.

Про роботу Центру позашкільної освіти ЦПО ім. О.Разумкова у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 по 23 січня 2021 року

На виконання підпункту 10 п. 3 постанови КМУ від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», на підставі наказу управління освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради від 15.12.2020 р. № 298/01-06 «Про роботу закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Бердичівської територіальної громади у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 по 25 січня 2021 року»

Дорогі колеги-освітяни, любі наші діти, шановні батьки та друзі!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим від колективу Центру позашкільної освіти ім.О.Разумкова м.Бердичева та усієї великої родини разумковців! Свято Нового Року та Різдва Христового дарує нам ніжне тепло любові і надії, чарівної казки й очікування дива. Тож ми бажаємо ці традиційно світлі свята зустріти у радісній, доброзичливій, теплій родинній атмосфері. Нехай у ваших домівках панують добробут і злагода. Зігрійте своїм теплом друзів, поділіться надією із тим, хто зневірився. А рік Новий нехай принесе усім нам щастя, удачі, посмішок, тепла і світла. Нехай він буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями, стане для нас успішним і багатим на нові ідеї і задуми, нові перемоги і досягнення. Бажаємо Вам 12 місяців здоров'я, 53 тижня щастя, 365 днів блага, 8760 годин удачі, 525600 хвилин успіху і 31536000 секунд кохання! Бажаємо щодня знаходити привід для щастя, завжди відчувати себе закоханими в життя. Миру, щастя і добробуту усім українцям! З Новим Роком та Різдвом Христовим! З повагою, Олена Боровська!!!

Про роботу Центру позашкільної освіти  ім. О. Разумкова у період обмежувальних  протиепідемічних заходів з 08 по 25 січня  2021 року

На виконання підпункту 10 п. 3 постанови КМУ від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з метою впорядкування роботи закладів освіти, що перебувають у комунальній власності Бердичівської територіальної громади, у період зимових канікул та у період обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених в Україні з 08 по 25 січня 2021 року, на підставі наказу управління освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради від 15.12.2020 р. № 298/01-06 «Про роботу закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Бердичівської територіальної громади у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 по 25 січня 2021 року»

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ  РАДИ ЦЕНТРУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ІМ. О.РАЗУМКОВА

18 грудня 2020 року у ЦПО ім. О.Разумкова відбулось засідання педагогічної ради, на якому розглядалась тема «Інноваційна культура як умова підвищення компетентності педагогів та якості освіти». Важливою умовою інноваційної культури на сучасному етапі є володіння педагогами ІКТ. Саме тому засідання проходило в онлайн форматі.

ДЯКУЄМО ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ!!!

Велика родина разумковців Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова міста Бердичева щиро вітає наших воїнів, захисників, Героїв, відважних і мужніх, з Днем Збройних Сил України! Дякуємо Вам за можливість навчатися, творити, радіти мирному небу, сонцю та життю. Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії і оптимізму, родинного затишку та довгоочікуваного МИРУ!

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти