Навчальний план Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова на 2018-2019 н.р.

Навчальний план Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова на 2018/2019 н. р. складений на виконання частини 2 статті 16 Закону України «Про позашкільну освіту» з урахуванням наказу МОН України від 22.07.2008 № 676 «Про затвердження типових планів для організації навчально-виховного процесу в позашкільних навчальних закладах системи Міністерства освіти і науки України». Навчальний план враховує рівні класифікації гуртків, секцій, студій та інших творчих об'єднань (початковий, основний, вищий), визначених Положенням про позашкільний навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2001 №433, та основних напрямів позашкільної освіти. Термін навчання у гуртках, секціях, студіях та інших творчих об'єднаннях обумовлюється специфікою їх діяльності та навчальними програмами.

Річний план

Аналіз результатів науково-методичної, педагогічної, дослідницько-експериментальної та творчої діяльності педагогічного колективу Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова.

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти