Засідання педагогічної ради Центру «Співпраця ЦПО ім. О.Разумкова з закладами освіти, науковими установами підвищення якості освітнього процесу в умовах реформування освіти»

07.12.18р. у Центрі позашкільної освіти ім. О.Разумкова відбулось розширене засідання педагогічної ради, на яке були запрошені представники закладів загальної середньої освіти, Повійчук Оксана Анатоліївна, методист ІМЦ та Катинська Ірина Іванівна, методист з питань дошкільної освіти. На засіданні розглянули питання інтеграції Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова із закладами загальної середньої освіти та науковими установами.

Засідання педагогічної ради

Традиційно на засіданні педагогічної ради напередодні нового навчального року директор закладу О.В.Боровська довела до відома педагогів результати освітньої діяльності колективу за 2017-2018 н.р. та визначила стратегію роботи та перспективи розвитку закладу на 2018-2019 навчальний рік.

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти