Гурток «Юні натуралісти-дослідники»

Гурток «Юні натуралісти-дослідники»

Ваховська Ніна Олександрівна

Керівник гуртка-методист, вища освіта, 12 розряд.

 •      Гурток «Юні натуралісти-дослідники» працює за навчальною програмою, затвердженою управлінням освіти і науки Бердичівської міської ради. У гуртку займаються діти віком 13-16 років.

     Мета гуртка— формування в дітей інтересу до поглибленого вивчення природи рідного краю, до науково-дослідної та експериментальної роботи, розуміння взаємозв'язку природних явищ, які закладають основу відповідального та дієвого ставлення до навколишнього природного середовища. 

   

            

  У гуртку активно впроваджується науково- та експериментально- дослідницька робота, результати якої діти презентують на конкурсах різного рівня. Зокрема, гуртківці у 2022 році мають такі перемоги: Яковлєва Дар`я - посіла III місце у Всеукраїнському конкурсі  експериментально-дослідницьких робіт з природознавства "Юні винахідники-раціоналізатори", Ходаківська Катерина  стала переможницею Всеукраїнського  фестивалю "В об`єктиві натураліста". Велика увага приділяється природоохоронній роботі: у гуртку реалізуються проєкти: "Від насінини до плодового саду", "Зелені береги".

   

  РОЗКЛАД ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ:

  Четвер: 12.40-13.25; 13.30-14.15

  Субота: 11.30- 14.00

  Адреса: вул.Ботанічна, 2

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти