Гурток «Юні екологи-краєзнавці»

Гурток «Юні екологи-краєзнавці»
 • Головною метою діяльності гуртка «Юні екологи – краєзнавці» є:

  - поглиблення знань з природничих дисцип¬лін, формування в учнів інтересу до поглибленого вивчення теоретичних основ, до науково-дослідної та експериментальної роботи;

  - формування екологічного мислення та культури особистості, відчуття відповідальності за природу як національну та загальнолюдську цінність;

  - виховання сучасної гармонійно розвиненої людини, виховувати дбайливе ставлення до природних багатств.

  На заняттях гуртка вихованці набувають цілісні знання про природу, людину та її життєвий світ, розуміють і знають природу, відчувають її радощі і біль, формують навички природодослідника. Окрім теоретичної підготовки, екологічне виховання тісно пов’язане з практичною діяльністю, що включає в себе:

  - співучасть у діяльності місцевих товариств охорони природи;

  - робота в архівах, бібліотеках, музеях з метою складання еколого - історичних нарисів, складання екологічних картосхем.

  Вихованці гуртка реалізовують екологічні проекти «Первоцвіти будуть жити», «Листок – джерело життя», «Опале листя – не сміття», «Найкраща ялинка – не зрубана».

  Велика частина занять відводиться на екскурсії, краєзнавчі походи, екологічний польовий практикум, пошукову та дослідницьку роботу.
  Нас об’єднує любов до навколишнього світу, нас цікавить життя лісу і поля, степу та гірського водоспаду, нас зворушує схід сонця і спів птахів, нас турбує повітря, яким ми дихаємо, вода, яку ми п’ємо, земля, на якій ми живемо. Ми допитливо досліджуємо проблеми довкілля і закликаємо всіх до їх вирішення. Ми переконані у тому, що багато чого залежить особисто від нас кожного щодо стану нашого довкілля, ми, люди, здатні зробити нашу Землю прекрасною.

  Розклад занять гуртка:

  Група Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця  

  Гімназія №5

  поч.р., 1 р.н (1 кл.)

  (очна ф.н.)

   

   

     

             12.00-12.35

  12.40-13.15

  12.00-12.35

  12.40-13.15

   

   

   

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти