Гурток «Квіткова фантазія»

Гурток «Квіткова фантазія»

Сторожук Олена Миколаївна

Керівник гуртка, освіта середня спеціальна, 12 розряд.

 • Гурток «Квіткова фантазія» працює за навчальною програмою гуртка «Квіткова фантазія», затвердженою управлінням освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

   

  Головна мета гуртка – розширення і поглиблення знань гуртківців з квітництва, формування навиків дослідницької діяльності, трудове, екологічне, естетичне виховання дітей. Юннати вивчають усі групи рослин, які використовуються в озелененні та оформленні інтер'єрів, класних кімнат і квартир; знайомляться з квітково-декоративними рослинами відкритого ґрунту; вчаться складати букети, композиції та засвоюють ази професії «квітникар»; працюють у колекційному відділі «Декоративні рослини».

  Особливу увагу керівник гуртка приділяє розширенню асортименту квітково-декоративних рослин, їх акліматизації у нашому відділенні, дослідницькій роботі юннатів, в процесі якої вони вчаться спостерігати за природою, аналізувати та узагальнювати свої спостереження і робити висновки. Під час занять керівник гуртка вміло використовує різні форми і методи роботи: екскурсії в природу, екологічні ігри, відеодемонстрації, конкурси, аранжування з природного матеріалу. Керівником гуртків та юннатами розроблена картотека квітково-декоративних рослин теплиці та відкритого ґрунту. Гуртківці вивчають квітково-декоративні рослини, які використовуються при створенні рокаріїв, альпінаріїв, окремих квітників. Така робота формує почуття гармонії, вміння проектувати на майбутнє поєднання цвітіння кущів, трав’янистих рослин з їх зовнішністю та декоративністю.

  Результати навчально-дослідницької роботи вихованців гуртка «Квіткова фантазія» щороку демонструються на Всеукраїнському конкурсі «Дивовижна теплиця», обласних конкурсах: «Зимова казка», «Садова іграшка».

  Завдяки клопіткій та старанній роботі юннатів і керівника гуртків у теплиці постійно поповнюється видовий склад кімнатних рослин; створені у відділенні квітники, де гармонійно поєднуються різні види квітково-декоративних рослин.

  Ми з любов’ю садимо квіти, ми красу даруємо світу. Для дітей ця справа і корисна, і цікава. Тож запрошуємо вас приєднатися до нас, бо цей гурток незвичний – він екологічний.

  РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ГУРТКА

  Група Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця  

   «Квіткова фантазія»,  гр.1,  поч.р., 1 р.н. (4 кл.)

  (очна ф.н.),

  БМЛ №15,

  каб.інд роб., 4 поверх

  10.50-11.35

  11.40-12.25 

   

  10.50-11.35

  11.40-12.25 

       

  «Квіткова фантазія», гр.2, поч..р., 1р.н. (4,7 кл) (очна ф.н.),

  БМЛ №15,

  каб.інд роб., 4 поверх

  12.40-13.25

  13.30-14.15

  12.40-13.25

  13.30-14.15

   

  12.40-13.25

  13.30-14.15

   
       

   

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти