Діана Шимченко

Ще будучи маленькою дівчинкою, разом з мамою та бабусею, Діана Шимченко переступила поріг Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова і вже 10 років вона є відданою вихованкою цього закладу.

Аліна Можаровська навчається у ЗОШ № 5 у 10-ому класі.

Аліна Можаровська навчається у ЗОШ № 5 у 10-ому класі. Також у 2018 році Аліна стане випускницею художньої школи. ЇЇ малюнки нікого не залишають байдужим.

Марина Пухальська – дівчинка, яка з першого погляду підкорює своїм серйозним ставленням до життя.

Марина Пухальська – дівчинка, яка з першого погляду підкорює своїм серйозним ставленням до життя. 14-річна красуня, відмінниця, талановита, творча, але в той же час скромна та мила.

Аня Філімончук

Вона багатогранна творча особистість, адже вміє грати на долері, гітарі та фортепіано. Любить читати, її улюблений письменник Антон Чехов.

Тамара Поліщук

Тамара талановита, їй притаманне почуття новизни, не боїться експериментувати, багато ідей для творчості черпає з навколишнього світу та оточуючої природи. Безмежний політ фантазії дівчина втілює в креативні авторські роботи.

Ангеліна Нечипорук

На першому місці у Ангеліни сім’я, далі школа, танці, співи, і звичайно ж, друзі, які зможуть вислухати, підтримати.

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти