Про нас

Про нас
 •      

  Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова

  міста Бердичева Житомирської області

            Наш Центр - це багатопрофільна позашкільна установа з широким спектром напрямів (науково-технічної, художньо-естетичної, еколого-натуралістичної, гуманітарної, соціально-реабілітаційної) діяльності, це потужний творчий колектив, це особливий світ з власними фантазіями і неповторним баченням навколишнього світу, в якому немає нічого неможливого, в якому всі мрії обов’язково збуваються!

            Щодня 72 працівника нашого закладу позашкільної освіти гостинно відчиняють двері для більше 2 тисяч юних бердичівлян. Центр позашкілля - це 45 різноманітних гуртків, особливе освітнє середовище, де вирує творчий пошук, невичерпна фантазія та прагнення до перемог! Організація освітнього процесу у закладі, який здійснюють 50 педагогів (3 відмінника освіти України, 7 педагогів мають педагогічне звання «керівник гуртка-методист»), носить системний, чітко спланований та інноваційний характер. Ми пишаємося тим, що у нашому закладі 10 творчих колективів носять високе звання "Зразковий художній колектив" по лінії Мінстерства освіти і науки України.

             Науково-методична, інноваційна і пошуково-експериментальна робота педагогічного колективу ЦПО ім. О.Разумкова відзначається високою результативністю: щорічні дипломи обласної педагогічної виставки «Сучасна освіта Житомирщини». Колектив ЦПО ім.О.Разумкова пишається перемогами педагогів у всеукраїнських фахових конкурсах та у Всеукраїнському конкурсі майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» (11 призерів обласного та 3 призери всеукраїнського етапів)

             Знаковим став для педагогічного колективу закладу 2011 рік. Методичні матеріали  педагогів були представлені на ІІ Міжнародній виставці „Сучасні навчальні  заклади 2011” у м. Києві. І як блискучий результат – бронзова медаль та диплом виставки в номінації «Удосконалення розвитку позашкільної освіти», у  2013 році за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту освітнього процесу національної системи освіти України колектив нагороджений дипломом ХVІ Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2013» та дипломом П’ятої національної виставки «Інноватика в сучасній освіті» за активну участь та представлення освітніх інноваційних технологій. У 2018 році Центр позашкілля отримав бронзову медаль та диплом Х Міжнародної виставки "Інноватика в сучасній освіті", а також колективу вручено Почесну відзнаку "Лідер позашкільної освіти - 2018". Педагогічний колектив Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова став переможцем (2013р.) та абсолютним переможцем (2015р., 2018р.) Всеукраїнського рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкілля» та отримав звання «Флагман позашкільної освіти України». У 2019 році колектив отримав Золоту медаль XI Міжнародної виставки "Інноватика в сучасній освіті". Створенню позитивного іміджу Центру, підвищенню рівня фахової майстерності та методичної компетентності педагогів сприяє і друк їх напрацювань у фаховій періодиці: «Позашкілля», «Позашкільна освіта». У близькій перспективі закладу визначено і міжнародну діяльність.

      Органічною частиною іміджу Центру є змістовна суспільно-масова робота. У 2018-2019 н.р. колективом організовано, підготовлено та проведено 303 масових заходи, в яких було задіяно 20500  учасників і глядачів. Яскравим доказом ефективної діяльності закладу є численні перемоги наших вихованців на конкурсах, фестивалях, виставках різних рівнів. У 2018-2019 н.р. разумковцями здобуто 104 командних та 347 особистих перемог у виставках, конкурсах, фестивалях, змаганнях обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня.

   

  Очолює заклад директор - Олена Валентинівна Боровська

  Заступники з навчально-виховної роботи

                    Тетяна Адамівна Пінчукова                                                      Василь Степанович Щукін

                                                                                             

                                                                                         

         Наші вихованці, розумні, творчі, винахідливі, креативні, – це наша гордість, надія і майбутнє! Гуртківці активно залучаються до науково-дослідницької, експериментальної, творчої діяльності шляхом участі у різноманітних конкурсах, фестивалях, змаганнях, турнірах, виставках обласного,  всеукраїнського та міжнародного рівнів, у філіях Малої Академії наук.

      Приємно констатувати той факт, що за останні 9 років 132 вихованці-випускники ЦПО ім. О.Разумкова обрали навчальний заклад, а в подальшому і професію відповідно до профілю гуртка, в якому вони отримували додаткову освіту.

  І це значить, що у самостійне життя вирушили молоді люди, які знають: ким бути і яким бути. Вони – розумні, творчі, ініціативні, успішні, соціально активні, екологічно свідомі і впевнені у своїх силах громадяни України.

  А разом ми – дружна, згуртована, творча сім’я разумковців, яка щоденно працює, експериментує, досліджує, розвивається і перемагає!

   

                                         

   

             

         Саме тому наш Центр завжди молодий! Він молодий дитячим сміхом, що лунає в його стінах, молодий дитячими надіями і оптимізмом, молодий енергією і творчістю наших вихованців, які приходять сюди щодня. Приходять пізнавати себе і світ, зробити його кращим! І ми, педагоги, їм обов'язково у цьому допомагаємо!

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти