Про нас

Про нас
 •      

  Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова

  міста Бердичева Житомирської області

            Наш Центр - це багатопрофільна позашкільна установа з широким спектром напрямів (науково-технічної, художньо-естетичної, еколого-натуралістичної, гуманітарної, соціально-реабілітаційної) діяльності, це потужний творчий колектив, це особливий світ з власними фантазіями і неповторним баченням навколишнього світу, в якому немає нічого неможливого, в якому всі мрії обов’язково збуваються!

            Щодня 72 працівника нашого позашкільного навчального закладу гостинно відчиняють двері для більше 2 тисяч юних бердичівлян. Центр позашкілля - це 44 різноманітних гуртки, особливе освітнє середовище, де вирує творчий пошук, невичерпна фантазія та прагнення до перемог! Організація освітнього процесу у закладі, який здійснюють 51 педагог (3 відмінника освіти України, 7 педагогів мають педагогічне звання «керівник гуртка-методист»), носить системний, чітко спланований та інноваційний характер. Ми пишаємося тим, що у нашому закладі 10 творчих колективів носять високе звання "Зразковий художній колектив" по лінії Мінстерства освіти і науки України.

             Науково-методична, інноваційна і пошуково-експериментальна робота педагогічного колективу ЦПО ім. О.Разумкова відзначається високою результативністю: щорічні дипломи обласної педагогічної виставки «Сучасна освіта Житомирщини». Колектив ЦПО ім.О.Разумкова пишається перемогами педагогів у всеукраїнських фахових конкурсах та у Всеукраїнському конкурсі майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» (11 призерів обласного та 3 призери всеукраїнського етапів)

             Знаковим став для педагогічного колективу закладу 2011 рік. Методичні матеріали  педагогів були представлені на ІІ Міжнародній виставці „Сучасні навчальні  заклади 2011” у м. Києві. І як блискучий результат – бронзова медаль та диплом виставки в номінації «Удосконалення розвитку позашкільної освіти», у  2013 році за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту освітнього процесу національної системи освіти України колектив нагороджений дипломом ХVІ Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2013» та дипломом П’ятої національної виставки «Інноватика в сучасній освіті» за активну участь та представлення освітніх інноваційних технологій. У 2018 році Центр позашкілля отримав бронзову медаль та диплом Х Міжнародної виставки "Інноватика в сучасній освіті", а також колективу вручено Почесну відзнаку "Лідер позашкільної освіти - 2018". Педагогічний колектив Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова став переможцем (2013р.) та абсолютним переможцем (2015р., 2018р.) Всеукраїнського рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкілля» та отримав звання «Флагман позашкільної освіти України». Створенню позитивного іміджу Центру, підвищенню рівня фахової майстерності та методичної компетентності педагогів сприяє і друк їх напрацювань у фаховій періодиці: «Позашкілля», «Позашкільна освіта». У близькій перспективі закладу визначено і міжнародну діяльність.

      Органічною частиною іміджу Центру є змістовна суспільно-масова робота. У 2017-2018 н.р. колективом організовано, підготовлено та проведено 295 масових заходи, в яких було задіяно 20070  учасників і глядачів. Яскравим доказом ефективної діяльності закладу є численні перемоги наших вихованців на конкурсах, фестивалях, виставках різних рівнів. У 2017-2018 н.р. разумковцями здобуто 113 командних та 365 особистих перемог у виставках, конкурсах, фестивалях, змаганнях обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня.

   

  Очолює заклад директор - Олена Валентинівна Боровська

  Заступники з навчально-виховної роботи

                    Тетяна Адамівна Пінчукова                                                      Василь Степанович Щукін

                                                                                             

                                                                                         

         Наші вихованці, розумні, творчі, винахідливі, креативні, – це наша гордість, надія і майбутнє! Гуртківці активно залучаються до науково-дослідницької, експериментальної, творчої діяльності шляхом участі у різноманітних конкурсах, фестивалях, змаганнях, турнірах, виставках обласного,  всеукраїнського та міжнародного рівнів, у філіях Малої Академії наук.

  Приємно констатувати той факт, що за останні 8 років 120 вихованців-випускників ЦПО ім. О.Разумкова обрали навчальний заклад, а в подальшому і професію відповідно до профілю гуртка, в якому вони отримували додаткову освіту.

  І це значить, що у самостійне життя вирушили молоді люди, які знають: ким бути і яким бути. Вони – розумні, творчі, ініціативні, успішні, соціально активні, екологічно свідомі і впевнені у своїх силах громадяни України.

  А разом ми – дружна, згуртована, творча сім’я разумковців, яка щоденно працює, експериментує, досліджує, розвивається і перемагає!

   

                                         

   

             

         Саме тому наш Центр завжди молодий! Він молодий дитячим сміхом, що лунає в його стінах, молодий дитячими надіями і оптимізмом, молодий енергією і творчістю наших вихованців, які приходять сюди щодня. Приходять пізнавати себе і світ, зробити його кращим! І ми, педагоги, їм обов'язково у цьому допомагаємо!

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти