З ОСТАННІМ ДЗВОНИКОМ, РОДИНО РАЗУМКОВЦІВ!!!

З ОСТАННІМ ДЗВОНИКОМ, РОДИНО РАЗУМКОВЦІВ!!!
 • Швидко летять дні, місяці, а. зрештою, і роки. Ось і 2019-2020 навчальний рік попрощався з нами. Яким він був? Традиційним і інноваційним, напруженим і цікавим, переможним і результативним,  сюрпризним і дистанційним, несподіваним і вражаючим, одним словом – незвичайним!!! Так, саме таким він був для нас, великої родини разумковців, творчої, активної, креативної!

                

  Скільки щасливих миттєвостей ми разом з вами пережили, як натхненно і напружено працювали, як раділи нашим перемогам, пишалися найкращими вихованцями та найкращими в освіті педагогами, відпочивали і подорожували. І навіть карантин «допоміг» нам зрозуміти цінність людського спілкування, живих емоцій, сяючих очей; важливість і необхідність робити добрі справи разом!

                    

  Любі діти! Дорогі педагоги! Шановні батьки! Щиро вітаю Вас із завершенням 2019-2020 навчального року! В першу чергу, хочу подякувати нашим неймовірно талановитим вихованцям за шалений позитив у роботі з вами, за ваші ідеї і бажання їх втілити у реальність, за активну життєву позицію, за прагнення до перемог і їх досягнення!

  Я висловлюю слова щирої вдячності найкращим батькам у світі, які виростили таких дивовижних дітей, за високий рівень довіри до наших педагогів, за небайдужість і конструктивні пропозиції, за підтримку і розуміння!

  Безумовно, я дякую своїм колегам-позашкільникам, висококласним фахівцям, педагогам-професіоналам,  які майстерно щодня, крок за кроком розкривають здібності дітей, плекають їх талант. І у них це так чудово виходить! А у чому секрет? Секрет простий: любов до своїх вихованців, любов до справи, яка є сенсом твого життя.

  Бажаю нашим вихованцям гарного відпочинку, нових яскравих вражень, позитивних емоцій під час літніх канікул. А нашим випускникам – здійснення мрій, віри у свої сили і твердого переконання, що усі вершини обов’язково підкорюються. Пам’ятайте: ви – разумковці! А значить, розумні і творчі, ініціативні і активні, успішні і креативні, добрі і милосердні!

   

  З любов’ю та повагою,

  директор ЦПО ім. О.Разумкова                                             Олена БОРОВСЬКА

   

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти