ЮНА ДОСЛІДНИЦЯ ДАР`Я ЯКОВЛЄВА У ЧИСЛІ КРАЩИХ В УКРАЇНІ

ЮНА ДОСЛІДНИЦЯ ДАР`Я ЯКОВЛЄВА У ЧИСЛІ КРАЩИХ В УКРАЇНІ
  • Конкурс проводиться щорічно з метою залучення учнів загальноосвітніх навчальних закладів віком від 9 до 11 років включно  до науково-дослідницької діяльності в галузі природознавства. Завданнями Конкурсу є: виявлення та підтримка учнів, які мають здібності до науководослідницької діяльності в галузі природознавства; формування в учнів пізнавальних інтересів, первинних екологічних знань; залучення учнів до природоохоронної діяльності; створення умов для творчої самореалізації учнів. Конкурс проводиться у два етапи: I етап: відбірковий (заочний); II етап: фінальний (Всеукраїнський, очний).

    З 21 по 23 травня 2019 року Національний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді  проводив II  фінальний етап, на який були запрошені переможці I заочного етапу, а це близько 150 дітей з усіх куточків України.

           

    Яковлєва Дар`я, вихованка гуртка "Юні орнітологи" на розгляд членів жюрі представляла дослідницьку роботу у вигляді презентаційного виступу та захисту роботи.Конкурс є аналогом МАН для дітей молодшого шкільного віку.  Наполегливість, відповідальність у роботі, інтерес та прагнення до нового дали відповідний результат - III місце. Вітаємо переможницю!!! Бажаємо успіху  у підкорені висот юних дослідників!!!

     

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти