Розклад занять гуртків
відділення еколого-натуралістичного напряму ЦПО ім. О.Разумкова на період з 02 травня по 20 червня 2022 року
№ п/п |
Назва гуртка, рівень навчання, клас |
Місце проведення |
Понеділок |
Вівторок |
Середа |
Четвер |
П’ятниця |
Субота |
Прізвище, ім’я, по-батькові педагога |
1 |
Природа рідного краю, поч..р., 2 р.н (3 кл.) |
ВЕНН (дистанційна ф.н.) |
|
13.00-13.45 13.50-14.35 |
13.00-13.45 13.50-14.35 |
|
Ваховська Ніна Олександрівна |
||
Юні натуралісти-дослідники, осн.р.., 1 р.н., (7-9 кл.) |
ВЕНН (очна ф.н.) |
|
14.00-14.45 14.50-15.35 |
|
14.00-14.45 14.50-15.35 |
||||
2 |
Квіткова фантазія, гр.1, осн.р., 2 р.н. (4-6 кл.) |
БМЛ №15, (дистанційна ф.н.) |
15.30-16.15 16.20-17.05 |
15.30-16.15 16.20-17.05 |
15.30-16.15 16.20-17.05 |
|
Сторожук Олена Миколаївна |
||
Квіткова фантазія, гр.2, осн.р., 3 р.н. (4,7 кл) |
ВЕНН ( очна ф.н.) |
13.30–14.15 14.20-15.05 |
|
13.30–14.15 14.20-15.05 |
|
13.30–14.15 14.20-15.05 |
|
||
Квіткова фантазія, гр.3, поч.р., 1 р.н.(2 кл.) |
ВЕНН (дистанційна ф.н) |
15.30-16.15 16.20-17.05 |
|
15.30-16.15 16.20-17.05 |
13.30–14.15 14.20-15.05 |
|
|||
3 |
Юні екологи-краєзнавці, поч.р., 1 р.н(1 кл.) |
ЗОК №14 (дистанційна) |
12.30-13.05 13.10-13.45 |
|
12.30-13.05 13.10-13.45 |
|
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна |
|
Юні екскурсоводи-краєзнавці, осн. р., 1 р.н.(4,5,7 кл.) |
ЗОК №14 Каб.гуртк. роботи (змішана ф.н.) |
14.00-14.45 14.50-15.35 (очна ф.р.) |
14.00-14.45 14.50-15.35 (очна ф.р.) |
14.00-14.45 14.50-15.35 (дистанційна) |
|
||||
4 |
Любителі домашніх тварин, гр.1, (6-7 кл,) осн..р., 4 р.н. |
ВЕНН (очна ) |
13.30–14.15 14.20-15.05 |
13.30–14.15 14.20-15.05 |
|
14.30-15.15 15.20-16.05 |
|
Яремчук Юлія Ігорівна |
|
Любителі домашніх тварин, гр.2, 3-4 кл, осн.р., 2 р.н |
ВЕНН (дистанційна) |
|
13.30–14.15 14.20-15.05 |
13.30–14.15 14.20-15.05 |
16.20-17.05 17.10-17.55 |
|
|||
Любителі домашніх тварин, гр.3, (2 кл,) поч.р. 1 р.н |
ВЕНН (дистанційна) |
15.20-16.05 16.10-16.55 |
15.20-16.05 16.10-16.55 |
|
15.20-16.05 16.10-16.55 |
|
|
РОЗКЛАД
ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ
ВІДДІЛЕННЯ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО НАПРЯМУ
НА ІІ ПІВРІЧЧЯ 2021/2022 н.р на період з 02.05. по 20.06.22р.
Зразковий гурток «Моделювання іграшок-сувенірів»», керівник Сальнікова Олена Євгенівна
Основний рівень, 3 р.н. (дистанційно) |
ВНТТ, Каб.9 |
14-20-15-05 15-10-15-55
|
|
14-20-15-05 15-10-15-55
|
|
14-20-15-05 15-10-15-55
|
|
|
Основний рівень, 4 р.н. |
|
16-10-16-55 17-00-17-45 17.50-18.35 |
|
16-10-16-55 17-00-17-45 17.50-18.35 |
|
|
|
|
Вищий рівень
|
16-10-16-55 17.00-17.45 (інд.з.)
|
|
16-10-16-55 17-00-17-45 17.50-18.35 |
|
16-10-16-55 17-00-17-45 17.50-18.35 |
|
|
Гурток «Художнє випилювання», керівник Філімонова Лариса Михайлівна
Основний рівень, 1 р.н. (дистанційно) |
ВНТТ, Каб.6
|
|
|
15.00-15.45 15.50-16.35 16.40-17.25 |
15.00-15.45 15.50-16.35 16.40-17.25 |
|
|
|
|
15.00-15.45 15.50-16.35 16.40-17.25 |
15.00-15.45 15.50-16.35 16.40-17.25 |
|
|
|
|
|
|||
Вищий рівень. 1 р.н.
|
|
Гурток «Радіоелектронне конструювання», керівник Смичок Борис Ілліч
Основний рівень, 2-3 р.н., різновікова
|
ВНТТ № 11 |
|
|
15.30-16.15 16.20-17.05 17.10-17.55 |
|
15.30-16.15 16.20-17.05 17.10-17.55 |
|
|
Гурток «Основи робототехніки», керівник Смичок Борис Ілліч
Основний рівень, 1 р.н. |
ВНТТ №11 |
|
15.30-16.15 16.20-17.05 17.10-17.55 |
|
15.30-16.15 16.20-17.05 17.10-17.55 |
|
|
|
Гурток «Інформатика та програмування», керівник Андронюк Дмитро Дмитрович
Основний рівень, гр.№1, 1 р.н. |
ВНТТ, каб. 12
|
15.00-15.45 16.00-16.45 |
|
15.00-15.45 16.00-16.45 |
|
15.00-15.45 16.00-16.45 |
|
|
|
17.00-17.45 18.00-18.45 |
15.00-15.45 16.00-16.45 |
|
15.00-15.45 16.00-16.45 |
|
|
|
|||
Основний рівень Гр.№2, 2 р.н. (дистанційно)
|
|
Гуртки «Чарівний пензлик», «Художня майстерня» керівник Мосюйда Катерина Олександрівна
Чарівний пензлик початковий рівень, гр.№1, 1 р.н. (дистанційно) |
ВНТТ, каб. 3
|
|
|
17.00-17.35 17.40-18.15
|
|
17.00-17.35 17.40-18.15
|
|
|
|
|
|
14.00-14.45 14.50-15.35
|
|
15.15-16.00-16.05-16.50
|
|
|
|||
Чарівний пензлик, основний рівень Гр.№2, 3 (об`єднана) |
|
||||||||
Художня майстерня, основний рівень (дистанційно) |
|
15.30-16.15 16.20-17.05 17.10-17.55 |
|
15.30-16.15 16.20-17.05 17.10-17.55 |
|
|
|
|
Гурток «Історико-технічне стендове моделювання», керівник Савенко Олег Анатолійович
«Історико-технічне стендове моделювання», поч.рівень, 1 р.н. |
ВНТТ, каб. 13
|
14.00-14.45 14.50-15.35 |
|
14.00-14.45 14.50-15.35 |
|
14.00-14.45 14.50-15.35 |
|
|
|
15.45-16.30-16.35-17.20 |
|
15.45-16.30-16.35-17.20 |
|
15.45-16.30-16.35-17.20 |
|
|
|||
«Історико-технічне стендове моделювання», осн.рівень, 1 р.н. |
|||||||||
«Історико-технічне стендове моделювання», осн.рівень, 2 р.н. |
|
14.00-14.45 14.50-15.35 15.40-16.25 |
|
14.00-14.45 14.50-15.35 15.40-16.25 |
|
|
|
|
РОЗКЛАД
ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ
ВІДДІЛЕННЯ ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ
НА ІІ ПІВРІЧЧЯ 2021/2022 н.р на період з 02.05. по 20.06.22р.
ГУРТКИ ВОКАЛЬНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО НАПРЯМКУ
Гурток «Зразковий театр пісні «Краплинки», керівник Вялова Олена Володимирівна
І-ІІ р.н. початкового рівня молодша група (дистанційно) |
Міська дитяча бібліотека |
|
15-30-16-15 16-25-17-10 17-15-18-00 |
|
15-30-16-15 16-25-17-10 17-15-18-00 |
|
|
|
ІІ- ІІІ р.н. основного рівня середня група |
14-25-15-10 15-15-16-00 |
|
14-25-15-10 15-15-16-00 |
|
14-25-15-10 15-15-16-00 |
|
|
|
ІІ р.н. вищого рівня старша група
|
16-10-16-55 17-00-17-45
|
|
16-10-16-55 17-00-17-45
|
|
16-10-16-55 17-00-17-45
|
15-00-15-45 15-50-16-35 |
|
Гурток «Ансамбль джазового співу «Старий рояль», керівник Поплавський В’ячеслав Леонідович
ІІ р.н. основного рівня молодша група (дистанційно) |
БМГГ №2 Актова зала |
13-00-13-45 13-50-14-35
|
|
13-00-13-45 13-50-14-35
|
|
|
|
|
ІУ р.н. основного рівня середня група ІУ р.н. вищого рівня Старша група |
14-45-15-30 15-35-16-20 16.25-17.10 (об`єднана) |
|
14-45-15-30 15-35-16-20 16.25-17.10
|
|
14-45-15-30 15-35-16-20 (об`єднана)
|
|
|
Гурток бандуристів «Мальви», керівник Музиченко Діна Миколаївна
Початкова група 1 рік навчання
|
ВНТТ № 13 |
|
13.30-14.15 14.20-15.05 15.10-15.55 |
|
13.30-14.15 14.20-15.05 15.10-15.55 |
|
|
|
Зразковий театральний гурток «Трамвайчик», керівник Ратушинська Валентина Володимирівна
Старша група вищого рівня різновікова Середня група основного рівня різновікова (об`єднана) |
ДЮСШ Вул.Данилівська |
|
16.20-17.05 17.10-17.55 |
|
16.10-16.55 17.00-17.45 17.50-18.35 14.30-15.15 15.20-16.05 (інд) |
|
14.00-14.45 14.50-15.35 |
|
Гурток «Художнє слово», керівник Ратушинська Валентина Володимирівна
Середня група основного рівня різновікова |
ДЮСШ |
|
14.30 – 15.15 15.20 – 16.05
|
|
|
|
10.30-11.15 11.20-12.05 12.10-12.55 13.00-13.45 |
|
Зразковий гурток циркового мистецтва «Жанр», керівник Герасименко Петро Миколайович
І-ІІ р.н початкового рівня молодша група І р.н основного рівня молодша група |
ЗОШ №5 фізкультурний зал
|
|
16-00-16-45 16-50-17-35 (об`єднана) |
|
|
|
16-00-16-45 16-50-17-35 (об`єднана) |
|
ІІІ р.н. основного рівня cередня група різновікова група вищого рівня |
16-00-16-45 16-50-17-35 (об`єднана) |
|
16-00-16-45 16-50-17-35 (об`єднана) |
|
16-00-16-45 16-50-17-35 (об`єднана)
|
|
|
|
Гурток соціальної реабілітації «Шанс» Герасименко П.М. |
|
13-00-13-45 13-50-14-35 |
|
13-00-13-45 13-50-14-35 |
|
13-00-13-45 13-50-14-35 |
|
Гурток англійської мови, керівник Рижко Олена Сергіївна
І р.н вищого рівня (дистанційно) |
ВНТТ Каб.№4 |
|
|
17.00-17.45 17.50-18.35 |
|
17.00-17.45 17.50-18.35 |
10-00-10-45 10-50-11-35
|
|
ГУРТКИ ХОРЕОГРАФІЧНОГО НАПРЯМКУ
Зразковий «Ансамбль естрадного танцю «О-ля-ля», керівник Думинська Ірина Володимирівна
І р.н. початкового рівня молодша група |
ДЮСШ, зал |
|
17-45-18-20 18-25-19-00 |
|
|
|
14-30-15-05 15-10-15-45 |
|
ІІ р.н. початкового рівня молодша група
|
|
16-00-16-45 16-50-17-35 |
|
|
16-00-16-45 16-50-17-35 |
12.45-13.30 13.35-14.20 |
|
|
І р.н. основного рівня середня група (дистанційно) |
|
|
|
17-45-18-30 18-35-19-20 |
|
15.55-16.40 16.45-17.30 |
|
|
ІІІ-ІУ р.н. вищого рівня старша група |
|
|
|
16-00-16-45 16-50-17-35 |
17-45-18-30 18-35-19-20 |
11-00-11-45 11-50-12-35 |
|
Зразковий «Ансамбль сучасного танцю «Шакті», керівник Захарчук Тетяна Олександрівна
ІІ р.н. початкового рівня початкова група (дистанційно) |
СЗОШ №12 Хореографічний клас |
|
|
13.15-14.00 14.05-14.50 |
|
13.15-14.00 14.05-14.50 |
|
|
І р.н. основного рівня середня група ІУ р.н. основного рівня середня група |
14.00-14.45 14.50-15.35 |
14.00-14.45 14.50-15.35
|
|
14.00-14.45 14.50-15.35 |
|
|
|
|
ІІ р.н. вищого рівня старша група |
15.45-16.30 16.35-17.20
|
15.45-16.30 16.35-17.20 |
|
15.45-16.30 16.35-17.20 |
15.00-15.45 15.50-16.35 |
|
|
Хореографічний ансамбль «Яринка», керівник Кабанчук Жанна Володимирівна
Молодша початкова (дистаційно) |
ЗДО №14 хореографічний клас
|
|
14-00-14-45 14-50-15-35 |
|
14-00-14-45 14-50-15-35 |
|
|
|
Молодша група основного рівня І р.н.
|
13-00-13-45 13-50-14-35 |
16.00-16.45 16.50-17.35 |
|
16.00-16.45 16.50-17.35 |
|
|
|
|
Середня група основного рівня ІУ р.н.
|
15-00-15-45 15-50-16-35
|
|
15-00-15-45 15-50-16-35 |
|
15-00-15-45 15-50-16-35 |
|
|
|
Старша група вищого рівня ІІ р.н. |
16-45-17-30 17-35-18-20 18-25-19-10 |
|
16-45-17-30 17-35-18-20 18-25-19-10 |
|
16-45-17-30 17-35-18-20
|
|
|
Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.
КОНТАКТИ13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21(04143) 2-11-89 Тел.cpo.razumkova@ukr.net