ВИПУСК 2020: НЕЗВИЧНО, АЛЕ ЩИРО ТА З ГОРДІСТЮ

ВИПУСК 2020: НЕЗВИЧНО, АЛЕ ЩИРО ТА З ГОРДІСТЮ
 •           Відповідно до наказу ЦПО ім. О.Разумкова від 29 травня 2020 року №42 «Про вручення документів про позашкільну освіту випускникам ЦПО ім. О.Разумкова» відбулось вручення  документів про позашкільну освіту 48 випускникам, які у нашому Центрі здобували позашкільну освіту за трьома напрямками: художньо-естетичним (39), науково-технічним (4), еколого-натуралістичним (5).

             Відповідно до рекомендацій МОН України, даний захід проходив у  груповій формі з кількістю не більше  10 дітей, саме тому вручення розтягнулось у часі впродовж двох днів (02-03 червня).   Олена Боровська, директор закладу, привітала випускників з важливою сходинкою у їх житті та з впевненістю і гордістю зазначила, що у  доросле життя йдуть разумковці, а це значить, що суспільство поповниться розумними, творчими, добрими, сповненими усіх людських чеснот, справжніми громадянами нашої країни.  Кожен педагог з сумом відпускає своїх вихованців, адже вони разом проживали значну частину життя, насиченого, творчого, справжнього родинного, в якому панувало взаєморозуміння, любов та захоплення спільною справою. Кожен з 48 випускників – це найкраща, найцінніша, найпрекрасніша особистість, яка змогла реалізувати свої здібності, творчі задатки, інтелектуальний потенціал завдяки навчанню у Центрі позашкільної освіти ім. О.Разумкова. Нехай життя посміхається нашим дітям щасливою долею! А ми, педагоги, з трепетом будемо спостерігати за їх успіхами та радіти кожній зустрічі з ними!!!  

         

                   
     

              

       

   

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти