Відділення художньо-естетичного виховання

Відділення художньо-естетичного виховання

Відділення художньо-естетичного виховання Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова об’єднує велике різноманіття гуртків, в яких відтворюються народні традиції, розвиваються сучасні напрями вокального, хореографічного, образотворчого та інших видів мистецтва. Основними завданнями педагогічного колективу є розвиток та реалізація духовного та творчого потенціалу особистості вихованців; пошук, розвиток та підтримка юних талантів та обдарованих гуртківців. У 2018-2019 н.р. у відділенні художньо-естетичного виховання функціонують  гуртки:  образотворчого мистецтва; Зразковий хореографічний ансамбль «Колібрі»; Зразковий театр пісні «Краплинки»; декоративно-прикладного мистецтва «Декоративна композиція»; «Естрадні гурти»; Зразковий ансамбль фольклорного співу «Вінець»; ансамбль джазового співу «Старий рояль»;  гурток англійської мови; вокальний гурток «Золотий ключик»; Зразковий ансамбль естрадного танцю «Оля-ля»,  Зразковий театральний гурток «Трамвайчик»; Зразковий ансамбль танцю «Яринка»; Зразковий гурток циркового мистецтва «Жанр»; гурток соціально-реалібітаційного напряму «Шанс»; інтегрований гурток раннього розвитку дитини «Розумашки»; Зразковий ансамбль сучасного танцю «Шакті»; гурток «Оркестр духових інструментів»; гурток  бального танцю «Валентина», ансамбль народного танцю "Дивограй".

Гурток бандуристів

Головна ідея створення гуртка – популяризація бандурного мистецтва, як одного із вагомих чинників розвитку культурних традицій; значне розширення уявлення про бандуру, широких можливостей національного інструментута його перспективи у сучасному музичному мистецтві.

Гурток

Заняття гуртка дозволять розвивати творчі здібності, дрібну моторику пальців рук, формувати навички користування інструментами, проявляючи індивідуальність і отримуючи результат своєї художньої творчості

Гурток

Якщо ви хочете поглибити знання з англійської мови та більше дізнатися про історію, культуру і звичаї народів англомовних країн, ми вам допоможемо. Запрошуємо вас на заняття гуртка «Вивчаємо англійську». З нами ви навчитесь різних форм привітання, звертання; правил ввічливості; правил вступу до розмови; вивчите вирази народної мудрості; соціальні правила поведінки; об'єкти повсякденного оточення; вмітимите логічно будувати висловлювання за змістом почутого, побаченого, прочитаного; брати участь у діалогах різних типів, у дискусії, обмінюються інформацією, висловлювати свою думку.

Гурток «Чарівний пензлик»

Образотворче мистецтво має важливе значення у формуванні естетичної та загальної культури підростаючого покоління. У дітей розвивається художня уява та творча активність. Учні вивчають різні техніки та жанри образотворчого мистецтва; розвивається зорова пам'ять, фантазія.

Високими досягненнями у навчанні дітей хореографії може похвалитися керівник ансамблю танцю «Яринка» Жанна Володимирівна Кабанчук.

«Зразковий художній колектив» системи Міністерства освіти і науки України  ансамбль сучасного танцю

Репертуар ансамблю складають сучасні танці різних стилів: хіп-хоп, модерн, джаз-фанк, диско, контемпорарі

Гурток  «Художня майстерня»

Заняття в гуртку «Художня майстерня» інтегрують знання гуртківців з образотворчого мистецтва, народознавства, креслення

Інтегрований гурток раннього розвитку дитини «Розумашки»

Заняття у гуртку спонукають дітей до творчості, навчають бачити світ у живих фарбах. Під час навчання дітей активно використовуються різні форми дитячих ігор – дидактичних, пізнавальних, рухових, рольових.

Вокальний ансамбль «Золотий ключик»

На заняттях діти вивчають різні системи дихання, працюють над постановкою голосу, зміцненням голосового апарату. Постійна робота над собою, виступи, концерти...

«Зразковий художній колектив» системи Міністерства освіти і науки України гурток циркового мистецтва «Жанр»

«Зразковий художній колектив системи Міністерства освіти і науки України гурток циркового мистецтва «Жанр», керівник Петро Миколайович Герасименко

В театрі панує світ музики, танцю, співу і акторської майстерності, а ще – світ казки, бо саме доброї та веселої, сумної та справедливої казки не вистачає нашим дітям в сучасному напруженому житті.

«Зразковий художній колектив» системи Міністерства освіти і науки України  хореографічний ансамбль «Колібрі»

В колектив приймаються діти від 4-18 років. Метою занять є засвоєння вихованцями основ сучасного та бального хореографічного мистецтва, оволодіння навичками виконання танцю, координацією рухів, фізична підготовка танцівника, виховання пластичної культури тіла, органічності, вільності руху.

Під керівництвом Ірини Володимирівни Думинської займаються діти 4-18 років.

Гурток

У гуртку об’єднуються діти, що виявляють стійкий інтерес до природи, конструювання, виготовлення різних виробів, виконання практичних робіт.

Ансамбль бального танцю «Валентина»

На заняттях ансамблю учні вивчають програму латиноамериканських та стандартних танців, оволодівають відповідною термінологією, засвоюють елементи - «школу» виконання певних танців.

Гурток англійської мови

Метою занять у групах для учнів 7-16 років (керівник Рижко Олена Сергіївна) є: навчити учнів спілкуватися англійською мовою в усній та письмовій формах, розвивати навики читання, що дає змогу самостійно працювати із суспільно-політичною, науково-популярною, художньою літературою та літературою фаху

Гурток «Оркестр духових інструментів»

Колектив працює в напрямку відродження, збагачення національного мистецтва. У його репертуарі українські народні твори, марші. Систематично поновлюється репертуар творами зарубіжних класиків.

Гурток «Естрадні гурти»

На заняттях у гуртку діти вчаться співати та грати на різних музичних інструментах улюблені пісні (поп, рок та інші напрямки естрадної музики), пісні з кінофільмів і мультфільмів.

На заняттях діти залюбки вивчають українські народні пісні, опановуючи своєрідну манеру народного співу. Вихованці колективу з великим нетерпінням очікують Різдвяних свят, вивчаючи нові колядки та щедрівки...

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти