Відділення художньо-естетичного виховання

Відділення художньо-естетичного виховання

Відділення художньо-естетичного виховання Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова об’єднує велике різноманіття гуртків, в яких відтворюються народні традиції, розвиваються сучасні напрями вокального, хореографічного, образотворчого та інших видів мистецтва. Основними завданнями педагогічного колективу є розвиток та реалізація духовного та творчого потенціалу особистості вихованців; пошук, розвиток та підтримка юних талантів та обдарованих гуртківців. У 2018-2019 н.р. у відділенні художньо-естетичного виховання функціонують  гуртки:  образотворчого мистецтва; Зразковий хореографічний ансамбль «Колібрі»; Зразковий театр пісні «Краплинки»; декоративно-прикладного мистецтва «Декоративна композиція»; «Естрадні гурти»; Зразковий ансамбль фольклорного співу «Вінець»; ансамбль джазового співу «Старий рояль»; Зразковий ансамбль народного танцю «Радість»; гурток англійської мови; вокальний гурток «Золотий ключик»; ансамбль естрадного танцю «Оля-ля»,  Зразковий театральний гурток «Трамвайчик»; ансамбль танцю «Яринка»; Зразковий гурток циркового мистецтва «Жанр»; гурток соціально-реалібітаційного напряму «Шанс»; інтегрований гурток раннього розвитку «Розумашки»; Зразковий ансамбль сучасного танцю «Шакті»; гурток «Оркестр духових інструментів»; ансамбль бального танцю «Валентина»

Гурток

Гурток «Вивчаємо англійську» (керівник Маргарита Юріївна Кишковська) розпочав роботу з 01.09.2018р. Займаються діти віком 4-7 років. Заняття гуртка проходять в ігровій формі, що дає можливість легко та в доступній формі вивчити багато англійських слів, словосполучень та навіть речень.

Високими досягненнями у навчанні дітей хореографії може похвалитися керівник ансамблю танцю «Яринка» Жанна Володимирівна Кабанчук.

«Зразковий художній колектив» системи Міністерства освіти і науки України  ансамбль сучасного танцю

Репертуар ансамблю складають сучасні танці різних стилів: хіп-хоп, модерн, джаз-фанк, диско, контемпорарі

Гурток  «Художня майстерня», керівник Демченко Наталія Ігорівна

Заняття в гуртку «Художня майстерня» інтегрують знання гуртківців з образотворчого мистецтва, народознавства, креслення

Інтегрований гурток раннього розвитку дитини «Розумашки»

Заняття у гуртку спонукають дітей до творчості, навчають бачити світ у живих фарбах. Під час навчання дітей активно використовуються різні форми дитячих ігор – дидактичних, пізнавальних, рухових, рольових.

Основне завдання – задовольнити зацікавленість дітей у вибраному виді мистецтва, дати вихованцям початкову хореографічну підготовку, сприяти розвитку музикальності, почуття ритму, формуванню основних рухових навичок, які дадуть змогу дитині визначитися в подальшому хореографічному навчанні.

Вокальний ансамбль «Золотий ключик»

На заняттях діти вивчають різні системи дихання, працюють над постановкою голосу, зміцненням голосового апарату. Постійна робота над собою, виступи, концерти...

«Зразковий художній колектив» системи Міністерства освіти і науки України гурток циркового мистецтва «Жанр»

«Зразковий художній колектив системи Міністерства освіти і науки України гурток циркового мистецтва «Жанр», керівник Петро Миколайович Герасименко

В театрі панує світ музики, танцю, співу і акторської майстерності, а ще – світ казки, бо саме доброї та веселої, сумної та справедливої казки не вистачає нашим дітям в сучасному напруженому житті.

«Зразковий художній колектив» системи Міністерства освіти і науки України  хореографічний ансамбль «Колібрі»

В колектив приймаються діти від 4-18 років. Метою занять є засвоєння вихованцями основ сучасного та бального хореографічного мистецтва, оволодіння навичками виконання танцю, координацією рухів, фізична підготовка танцівника, виховання пластичної культури тіла, органічності, вільності руху.

Під керівництвом Ірини Володимирівни Думинської займаються діти 4-18 років.

Гурток

У гуртку об’єднуються діти, що виявляють стійкий інтерес до природи, конструювання, виготовлення різних виробів, виконання практичних робіт.

Ансамбль бального танцю «Валентина»

На заняттях ансамблю учні вивчають програму латиноамериканських та стандартних танців, оволодівають відповідною термінологією, засвоюють елементи - «школу» виконання певних танців.

Гурток англійської мови

Метою занять у групах для учнів 7-16 років (керівник Рижко Олена Сергіївна) є: навчити учнів спілкуватися англійською мовою в усній та письмовій формах, розвивати навики читання, що дає змогу самостійно працювати із суспільно-політичною, науково-популярною, художньою літературою та літературою фаху

Гурток «Оркестр духових інструментів»

Колектив працює в напрямку відродження, збагачення національного мистецтва. У його репертуарі українські народні твори, марші. Систематично поновлюється репертуар творами зарубіжних класиків.

Гурток «Естрадні гурти»

На заняттях у гуртку діти вчаться співати та грати на різних музичних інструментах улюблені пісні (поп, рок та інші напрямки естрадної музики), пісні з кінофільмів і мультфільмів.

На заняттях діти залюбки вивчають українські народні пісні, опановуючи своєрідну манеру народного співу. Вихованці колективу з великим нетерпінням очікують Різдвяних свят, вивчаючи нові колядки та щедрівки...

Ансамбль  джазового співу «Старий рояль»

Ансамбль джазового співу «Старий рояль» був створений у 1999 році у зв’язку з великим інтересом дітей та молоді до джазового співу. Вихованці гуртка мають можливість ознайомитися не лише з прийомами вокальної майстерності, але й з манерою виконання джазової музики.

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти