Відділення науково-технічної творчості

Відділення науково-технічної творчості

Відділення науково-технічної творчості – справжній рай для юних моделістів. Моделюють у ньому практично усе – від суден, літаків і різних видів озброєння до ракет, годинників та ще безлічі того, що можна зібрати. Місце під дахом у закладі знайшли для себе радіоелектронщики та ті, хто прагне досконало розбиратися в інформаційних технологіях і персональному комп’ютерові.

Ну і якщо все вищеперераховане можна умовно (а у випадку з відділенням науково-технічної творчості – дуже умовно) назвати хлоп’ячим царством, то цариною, де панують мало не одні дівчатка, є гуртки декоративно-прикладної творчості. Не існує на світі такого матеріалу, здається, з якого би тутешні юні майстрині не змогли сотворити щось незвичайне й неповторне.

Діяльність відділення науково-технічної творчості центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова спрямована на формування у дітей і підлітків техніко-технологічних знань. Розширення їх політехнічного світогляду, експериментальної та винахідницької діяльності, реалізації здібностей шляхом пошуку та розвитку умінь, навичок технічного моделювання, конструювання.

Гурток

Заняття в гуртку «Kreativ Art» допомагає дітям розумно й ці¬каво проводити свій вільний час, наповнювати навколишній світ красою, пробуджує бажання творити прекрасне, формує допитливість та любов до знань. Дана програма дозволяє уникнути монотонності в навчанні, завдяки оволодінню різноманітними видами декоративно-прикладної творчості. Програма початкового, основного та вищого рівнів навчання, орієнтована на дітей, віком 6-16 років.

Гурток

Початкове технічне моделювання – перший рівень в підготовці дітей, які в майбутньому оволодіють технічним моделюванням. Робота гуртка у великій мірі сприяє розвитку інтересу дітей до технічних новинок. Кожна модель виготовляється з різних матеріалів з допомогою такого обладнання, як лінійка, олівець, циркуль, олівець, ножиці і клей ПВА. Під час занять гуртка діти поглиблюють свої знання в таких сферах, як креслення, технічне моделювання, дизайн, конструювання, а також пізнають світ технічної термінології.

Гурток

Цей гурток для дітей молодшого шкільного віку. На заняттях діти роблять перші кроки в самостійній творчій діяльності по створенню різноманітних моделей, іграшок, саморобок. Програма зумовлює розвиток творчих здібностей, уяви, фантазії, конструктивного мислення.

«Зразковий художній колектив» системи Міністерства освіти і науки України гурток «Моделювання іграшок - сувенірів»

Моделювання іграшок-сувенірів – це залучення дітей до народних традицій і художньої культури українського народу в процесі творчої діяльності.

Гурток «Інформатика та програмування»

Широке впровадження комп’ютерних технологій в усі сфери управління і виробництва, вимагає від сучасної молоді високого рівня теоретичної і практичної підготовки з інформатики, вміння розв’язувати різноманітні завдання засобами комп’ютерної техніки...

Гурток «Судномоделювання»

Судномоделювання і судномодельний спорт є одним із найцікавіших напрямів науково-технічної творчості учнівської молоді. У гуртку діти ознайомлюються з історією виникнення й розвитку суднобудування, мореплавства, судномоделювання, оволодівають початковими знаннями, уміннями й навичками роботи зі столярним і слюсарним інструментом, навчаються обробляти різні матеріали. У процесі виготовлення нескладних моделей кораблів і суден гуртківцями вивчаються основи будови й властивості суден.

Гурток «Художнє випилювання»

Випилювання – один з поширених видів декоративно-прикладного мистецтва. Систематичні заняття художнім випилюванням відкривають можливість для розвитку ініціативи, творчості, активізує думку.

Гурток «Цікава інформатика»

«Цікава інформатика» - сучасний і цікавий гурток, на якому діти вчаться логічно мислити, розвивають пам’ять, спостережливість. Під час занять гуртківці працюють у різноманітних комп’ютерних програмах (Flash, AdobePhotoshop, ActionScript), вчаться орієнтуватися в інформаційному просторі,створювати комп’ютерні ігри, опановують художню комп’ютерну анімацію.

Гурток «Історико-технічне стендове моделювання»

Гурток «Історико-технічне стендове моделювання» - вид технічної творчості, в процесі якої створюється копія реальних предметів у певному масштабі.

Гурток «Основи робототехніки»

Робототехніка - сучасний напрям позашкільної освіти. Заняття у гуртку сформують навички дослідження, конструювання та програмування. Ставайте конструкторами-винахідниками - створюйте своїх перших «розумних» роботів!!!

Гурток  «Радіоелектронне конструювання»

Радіоелектроніка - це захоплюючий світ радіотехніки та електроніки. Прилади та пристрої, розроблені та виготовлені самостійно - це перша спроба знайти своє покликання, перший крок до майбутньої професії.

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти