Відділення науково-технічної творчості

Відділення науково-технічної творчості

Відділення науково-технічної творчості – справжній рай для юних моделістів. Моделюють у ньому практично усе – від суден, літаків і різних видів озброєння до ракет, годинників та ще безлічі того, що можна зібрати. Місце під дахом у закладі знайшли для себе радіоелектронщики та ті, хто прагне досконало розбиратися в інформаційних технологіях і персональному комп’ютерові.

Ну і якщо все вищеперераховане можна умовно (а у випадку з відділенням науково-технічної творчості – дуже умовно) назвати хлоп’ячим царством, то цариною, де панують мало не одні дівчатка, є гуртки декоративно-прикладної творчості. Не існує на світі такого матеріалу, здається, з якого би тутешні юні майстрині не змогли сотворити щось незвичайне й неповторне.

Діяльність відділення науково-технічної творчості центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова спрямована на формування у дітей і підлітків техніко-технологічних знань. Розширення їх політехнічного світогляду, експериментальної та винахідницької діяльності, реалізації здібностей шляхом пошуку та розвитку умінь, навичок технічного моделювання, конструювання.

Гурток

Творчий процес націлює дітей на глибоке засвоєння багатовікового мистецького досвіду нашого народу, збереження й використання його художньої спадщини, народних художніх традицій.

«Зразковий художній колектив» системи Міністерства освіти і науки України гурток «Моделювання іграшок - сувенірів»

Моделювання іграшок-сувенірів – це залучення дітей до народних традицій і художньої культури українського народу в процесі творчої діяльності.

Гурток «Інформатика та програмування»

Широке впровадження комп’ютерних технологій в усі сфери управління і виробництва, вимагає від сучасної молоді високого рівня теоретичної і практичної підготовки з інформатики, вміння розв’язувати різноманітні завдання засобами комп’ютерної техніки...

Гурток «Судномоделювання»

Судномоделювання і судномодельний спорт є одним із найцікавіших напрямів науково-технічної творчості учнівської молоді. У гуртку діти ознайомлюються з історією виникнення й розвитку суднобудування, мореплавства, судномоделювання, оволодівають початковими знаннями, уміннями й навичками роботи зі столярним і слюсарним інструментом, навчаються обробляти різні матеріали. У процесі виготовлення нескладних моделей кораблів і суден гуртківцями вивчаються основи будови й властивості суден.

Гурток «Художнє випилювання»

Випилювання – один з поширених видів декоративно-прикладного мистецтва. Систематичні заняття художнім випилюванням відкривають можливість для розвитку ініціативи, творчості, активізує думку.

Гурток «Цікава інформатика»

«Цікава інформатика» - сучасний і цікавий гурток, на якому діти вчаться логічно мислити, розвивають пам’ять, спостережливість. Під час занять гуртківці працюють у різноманітних комп’ютерних програмах (Flash, AdobePhotoshop, ActionScript), вчаться орієнтуватися в інформаційному просторі,створювати комп’ютерні ігри, опановують художню комп’ютерну анімацію.

Гурток «Історико-технічне стендове моделювання»

Гурток «Історико-технічне стендове моделювання» - вид технічної творчості, в процесі якої створюється копія реальних предметів у певному масштабі.

Гурток «Основи робототехніки»

Робототехніка - сучасний напрям позашкільної освіти. Заняття у гуртку сформують навички дослідження, конструювання та програмування. Ставайте конструкторами-винахідниками - створюйте своїх перших «розумних» роботів!!!

Гурток  «Радіоелектронне конструювання»

Радіоелектроніка - це захоплюючий світ радіотехніки та електроніки. Прилади та пристрої, розроблені та виготовлені самостійно - це перша спроба знайти своє покликання, перший крок до майбутньої професії.

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти