ВІДБУЛОСЬ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ЦПО.ІМ.О.РАЗУМКОВА

ВІДБУЛОСЬ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ЦПО.ІМ.О.РАЗУМКОВА
  • У ході проведення засідання педагогічної ради Центру колективом були розглянуті та обговорені  напрямки співпраці закладу позашкільної освіти  з громадськими організаціями, науковими установами, фондами, бізнес-структурами.

    Педагоги мали змогу ознайомитись з першими результатами роботи інтегрованої платформи «Спільний простір: відкриваємо Бердичів». Питання інтеграції ЦПО ім. О. Разумкова з науковими установами  розкрила заступник директора з навчально-виховної роботи Т.А.Пінчукова.  У своєму виступі Тетяна Адамівна зазначила, що за останні 5 років 81 випускник обрав спеціальність за профілем навчання у нашому Центрі. Неабияку роль у співпраці із науковими установами відіграє  Бердичівський педагогічний коледж, саме тому на засідання була запрошена заступник директора БПК Заблоцька Тетяна Валентинівна, яка окреслила питання співпраці нашого закладу та педагогічного коледжу, подякувала за професіоналізм педагогів, які долучаються до проведення педпрактики для студентів, та розкрила плани подальшої співпраці.

    В.С. Щукін, заступник директора, розкрив питання співпраці із громадськими організаціями та запропонував з метою формування громадсько-активного центру створити на базі ЦПО ім. О.Разумкова громадську організацію.

    Велику роль у створенні умов для розвитку дітей на сучасному етапі розвитку суспільства відіграють он-лайн спільноти. Значення, види  та  роль  web-ресурсів  в освітньому процесі розкрила Катерина Кузьмук, культорганізатор, яка активно розвиває  цей напрям у Центрі.

    ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти