ВІД СПІЛЬНИХ ІДЕЙ ДО СПІЛЬНИХ ДІЙ

ВІД СПІЛЬНИХ ІДЕЙ ДО СПІЛЬНИХ ДІЙ
 • На  робоче засідання з реалізації даного проекту завітали  педагоги закладів освіти міста: МГГ №2, ЗОШ №5, ЗОШ №6, ЗОШ №7, СЗОШ №8, НВК №10, ЗОШ №12, БМЛ №15; активними учасниками також стали методисти закладів дошкільної освіти.

  Учасники проекту обговорили напрямки реалізації проекту «I освітній фестиваль "Від спільних ідей до спільних дій". У результаті активного обговорення дійшли до висновку, що даний проект буде реалізований у вигляді інтегрованого інтерактивного фестивального простору, у якому поєднається творчість педагогів закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, будуть  презентовані та поширені інновації у сфері науки, мистецької та технічної творчості, реалізуються сучасні освітні програми та експериментаторство.

   

  Дякуємо за активну участь та творчий пошук усім педагогам-учасникам проекту!

   

  Довідки за телефонами: (096) 116-02-51 (О.В.Боровська); (096) 46-39-208 (Ніна Олександрівна)

   

  Наступне засідання: 21 лютого 2019р. о 11.00.

   

          

   

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти