VІІ з’їзд творчої молоді Житомирщини «Обдарована молодь — майбутнє України!»

VІІ з’їзд творчої молоді Житомирщини «Обдарована молодь — майбутнє України!»
 •     Мета З'їзду – виявлення та підтримання обдарованої молоді, сприяння в реалізації здібностей юних талантів (винахідників), пошук нових форм і способів залучення учнів, ліцеїстів, курсантів і студентів до наукової та науково-технічної діяльності.
      У роботі З’їзду взяли участь представники закладів вищої освіти, загальноосвітніх шкіл та ліцеїв, професійних навчальних закладів, науково-технічних організацій для молоді міста Житомира та Житомирської області. Учасників З’їзду привітав заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації ЛАГУТА Ярослав Миколайович, який відзначив високий рівень науково-технічних розробок, широке залучення до заходу учнів і ліцеїстів загальноосвітніх закладів Житомирської області. 
      Учасники З’їзду та гості із зацікавленістю ознайомилися з науково-технічними розробками учнівської молоді, курсантів військового інституту і студентів закладів вищої освіти Житомирщини.
      Заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації ЛАГУТА Ярослав Миколайович та начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації ГРЕСЬ Світлана Миколаївна нагородили авторів кращих розробок дипломами та цінними подарунками.

           Напрямками роботи стали: сучасні інтернет-технології; кібернетична безпека; інформаційна безпека; захист інформації; екологічна безпека; космічні технології;  зв’язок та інформатизація; апаратура зв’язку, радіо та телебачення; сучасні технології радіоелектроніки; роботизовані системи; авіамоделювання та безпілотні авіаційні комплекси; моделювання систем і процесів у науці і техніці; сучасні та перспективні системи оборонного призначення; системи моніторингу (дистанційного зондування Землі), а також енергозбережні технології.  

  Від Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова в роботі з'їзду брали участь учні гуртків:

   -"Радіоелектронне конструювання": Зелінський Данило (ПТУ№4) та Созонюк Андрій (СЗОШ№1);

   -  "Авіамоделювання" - Костюк Юрій, студент Бердичівського КПЕП

   У рамках з’їзду було проведено виставку науково-технічних розробок учасників, огляд зразків військової техніки та стрілецького озброєння. 

   Члени журі високо оцінили роботи учнів гуртків ЦПО ім. О. Разумкова представлених на виставку, яка проводилась в рамках з'їзду.

  Як автори краших робіт Зелінський Данило, Созонюк Андрій та Костюк Юрій були нагороджені Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдерж-адміністрації та Житомирським військовим інститутом імені    С. П. Корольова Дипломами 1 ступеня та цінними подарунками.

   

   

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти