У рідній мові – цілий світ

У рідній мові – цілий світ
  •       Саме така прекрасна нагода і зібрала у святковій залі Центру позашкільної освіти ім.О.Разумкова усіх, хто шанує і любить нашу рідну українську мову, знає і вивчає її. Серед учасників свята: шановні гості, педагоги ЗЗСО, батьки та справжні знавці української мови - переможці та призери мовних конкурсів та олімпіад з української мови та літератури. А творчі колективи Центру позашкілля створили неповторну атмосферу творчості, коли бринить золота струна мови у віршах, піснях, звуках бандури, хореографічних композиціях і озивається у душі кожного. Адже наша українська мова – це мова серця, мова ласки, мова добра…
             Бути українцем, значить – пишатися своєю Вітчизною, берегти у своєму серці любов і повагу до духовної та культурної спадщини нашого народу, до української мови. І нам є чим пишатися, і нам є ким пишатися. З нагоди Міжнародного дня рідної мови Басюк С.В., начальник управління освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради, та Гриченко Н.А., завідувач інформаційно-методичним центром управління освіти і науки, відзначили учнів ЗЗСО, які продемонстрували любов до рідної мови та відмінні знання на конкурсах з української мови ім. Петра Яцика та ім. Т.Г.Шевченка, олімпіадах з української мови та літератури.
              Плекаймо чудовий сад української мови, донесений до нас із глибини віків. Шануймо мову наших предків, мову Шевченка і Франка. Нехай вона стане мовою наших дітей і онуків, мовою наших нащадків, щоб не зникла Україна, не зник великий материк у слов’янському морі.

     

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти