У ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ… З ПЕДАГОГІЧНИМ ПРИСМАКОМ

У ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ… З ПЕДАГОГІЧНИМ ПРИСМАКОМ
 • 14 лютого 2020 року згідно річного плану було проведено засідання педагогічної ради закладу на тему «Творчість педагога як запорука розвитку позашкільної освіти».

  Мета засідання: окреслити нові пріоритети з розвитку позашкільної освіти, створити умови для творчого розвитку педагогів, їх інноваційної діяльності у закладі.

  На розгляд засідання педагогічної  ради було винесено три питання:

  1. Позашкільна освіта: пріоритети і сучасні виклики

  Доповідач: Пінчукова Тетяна Адамівна

  1. Організація та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти

  Доповідач: Боровська Олена Валентинівна

  1. Творча активність педагога – запорука розвитку закладу позашкільної освіти.

  Ланцова О.М.

  Станкевич Н.С.

  Музиченко Д.М.

  Рощенюк О.А.

  Керівники гуртків

  Під час роботи засідання заступник директора з навчально-виховної роботи ознайомила педагогічних працівників з чинними нормативно-правовими документами з позашкільної освіти та запропонувала на розгляд присутніх основні пріоритети у формування освітнього середовища позашкільної освіти.

  Друге питання висвітлила директор закладу О.В.Боровська. У своїй доповіді Олена Валентинівна розкрила напрямки роботи інституційного аудиту Державної служби якості освіти, критерії за якими буде оцінюватись якість позашкільної освіти. На засіданні було прийнято рішення про розробку стратегії ВСЗЯО.

  На засіданні педагогічної ради  важливий акцент зробили на творчій роботі педагогів з вироблення інноваційних освітніх проектів на перспективну діяльність Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова. По завершенні  роботи творчих майданчиків були  презентовані проекти: «Маршрут досвіду», керівник Ланцова О.М. (керівники гуртків хореографічного, театрального, циркового мистецтва, англійської мови); «Е-портфоліо гуртка», керівник Станкевич Н.С. (керівники гуртків декоративно-прикладного напряму); «MuzLab», керівник Ратушинська В.В. (керівники гуртків вокального напряму);  «Створення еколого-розвиваючого освітнього середовища у ЦПО ім. О.Разумкова», керівник Рощенюк О.А. (керівники гуртків еколого-натуралістичної напряму); «Тиждень космонавтики та авіації», керівник Пінчукова Т.А.(педагоги науково-технічного напряму».

              Символічно, що засідання педагогічної ради проведено у День Валентина. З любов`ю до дітей... саме це живить педагогічну творчість, саме вона є джерелом  нелегкої, жертвенної праці педагогів.

              Детальніше…

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти