СВІЙ БУДЕНЬ СЕРЦЯ БУДЕМО ТВОРИТИ

СВІЙ БУДЕНЬ СЕРЦЯ БУДЕМО ТВОРИТИ
 • В Центрі позашкільної освіти ім. О.Разумкова багато людей, які захоплюються поетичною та музичною творчістю, тому на заході до уваги присутніх була представлена глибока за змістом, яскрава поезія Ліни Костенко, яку озвучавала Олена Миколаївна Ланцова, методист Центру, та кращі зразки музичного мистецтва: «Ноктюрн» Шопена, «Чардаш» Монті, Туссані, «Мелодії білих ночей» Шварца у виконанні Ольги Анатоліївни Морозової, акомпаніатора Зразкового театру пісні «Краплинки».

  Під час прослуховування неповторних віршів та яскравих музичних творів усі присутні могли поринути у чарівний світ природи через перегляд фотографій та відео, які збагачували  музичні твори у майстерному і надзвичайно емоційному виконанні Ольги Анатоліївни.

  Цікавим моментом заходу стало проведення для слухачів музичної вікторини. Питання стосувались як музикантів епохи бароко, так і романтизму. Звучали безсмертні музичні твори: «Патетична соната», III ч. Л. ван Бетховена, «Прелюдія Аве-Марія» Й.С. Бах, «Революційний етюд» Ф.Ф. Шопена та «Вальс» Казки Віденського лісу.

  Музика та література – це найкраще поєднання, і по емоціях присутніх було видно, що захід був емоційно насиченим та атмосферним.

  Захід пройшов на високому рівні. Неперевершена гра Ольги Анатолівни в черговий раз вразила та допомогла усім присутнім поринути у яскравий світ музичного мистецтва, відчути різноманітні емоції та збагатитися духовно.

   

        

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти