Сторінка психолога

Сторінка психолога
Як розвинути талант дитини

Педагоги впевнені, що талановитими народжуються всі діти. Але не всі стають чемпіонами і професіоналами. Важливо вчасно визначити захоплення, розвивати і заохочувати досягненню поставленої мети. І основне завдання лягає на плечі батьків.

Поради батькам щодо зняття психологічного напруження у дітей

Найбільш доцільними для зняття психологічного напруження учнів молодшого шкільного віку (як вважає В.І.Шахненко) є дихальна гімнастика, фізичні навантаження, домашній затишок, спілкування з четвероногим другом, живопис, художнє слово, театр, позитивні емоції, музика та спілкування з природою.

Мистецтво малювання на воді ебру

Ебру – це більше, ніж мистецтво… це танець фарб та води

33 ВАЖЛИВІ ФРАЗИ, ЯКІ ПОТРІБНО ГОВОРИТИ СВОЇМ ДІТЯМ

Часто нам здається, що підтримати дитину можна тільки словами “молодець, добре!” або “гарно зробив”.

11 ЧУДОВИХ КНИГ, ЯКІ ВАРТО ПОЧИТАТИ РАЗОМ З ДІТЬМИ

Як розповісти дітям про складне? В цьому вам, шановні батьки, допоможуть книги. Тут ви знайдете відповіді на всі дитячі запитання простою, доступною їм для розуміння, мовою.

Психологічний тренінг — форма активного навчання навичкам поведінки.

Тренінг - це особлива форма групової роботи зі своїми можливостями, правилами. Його особливість у тому, що учить займати активну позицію, а засвоєння навичок відбувається в процесі переживання, особистого досвіду поведінки, відчуття, діяння. Тому саме така форма роботи є невід’ємною частиною в практичній діяльності психолога.

Як захистити дитину в Інтернеті?

Сучасні діти ростуть в перенасиченому інформаційному середовищі, однак усі технологічні новинки схоплюють на ура. Віртуальний простір для них – це зовсім інший світ, і тільки дорослі – батьки чи учителі – можуть захистити дітей від небезпек у ньому.

План роботи практичного психолога

Психологічна служба в структурі освіти є складовою частиною державної системи охорони фізичного і психічного здоров’я молодих громадян України і діє з метою виявлення і створення оптимальних соціально-психічних умов розвитку особистості.

Для батьків

«Ви думаєте, що виховуєте дитину тільки тоді, коли з нею розмовляєте чи караєте її. Ви виховуєте її кожну мить Вашого життя, навіть тоді, коли Вас немає вдома». А.С. Макаренко. Любіть дитину не за те, що вона розумна чи красива, а лише за те, що вона Ваша рідна дитина.

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти