РАЗУМКОВЦІ - ЄДИНА РОДИНА, ОБ`ЄДНАНА ТРАДИЦІЯМИ

РАЗУМКОВЦІ - ЄДИНА РОДИНА, ОБ`ЄДНАНА ТРАДИЦІЯМИ
 • Кожна велика чи маленька родина має свої традиції. Сім'я разумковців не стала винятком! Щороку педагоги Центру, прикладаючи усі можливі та неможливі зусилля, організовують та проводять "Табір разумковців". Цьогоріч, одноденний табір був проведений 14 вересня на території табору "Соколятко" (директор Каліновська В.В.), супровід дітей до табору здійснювали представники Бердичівського відділу поліції (начальник  Мельничук Олег Борисович)  

  Такі заходи, коли збираються діти з різноманітних гуртків, завжди перетворюються у родинне свято, на якому зустрічаються, спілкуються, творять і просто душевно відпочивають разумковці. За 10 років спільної праці,  навчання ми, дійсно, стали  єдиною родиною, у якій і радість, і перешкоди стають спільними для всіх.

  У таборі  вирувала неймовірна атмосфера тепла, веселощів, звідусюди лунав дитячий сміх...200 юннатів зібрались у цьому прекрасному куточку природи уже втретє…Ми разом пізнавали природу, з захопленням танцювали, у колі друзів співали, змагались у конкурсній програмі, зачаровано спостерігали за вогнищем. Щирі емоції дітей та слова подяки-найбільша нагорода та стимул працювати і творити далі. Ми всі з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі,.., а вона неодмінно буде!!! Адже кожен наступний загальний збір разумковців додає впевненості, що такі заходи  дуже важливі для нас, вони залишають найбільший слід у нашому житті. Дякуємо усім♥️ .

                 

   

   

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти