МИ ВАС ЧУЄМО, МИ ВАС БАЧИМО, МИ ВАС ЛЮБИМО

МИ ВАС ЧУЄМО, МИ ВАС БАЧИМО, МИ ВАС ЛЮБИМО
  • Центр позашкільної освіти ім. О.Разумкова продовжує спільну роботу із  закладами загальної середньої освіти по залученню дітей до освітньої  платформи "Спільний простір: відкриваємо Бердичів". 07 травня 2019 року пройшла зустріч із учасниками соціально-реабілітаційного проекту, який покликаний створити простір добра та милосердя для дітей нашого міста. ВІДКРИТІСТЬ ДУМОК, ЩИРІСТЬ СЕРДЕЦЬ, ЦІКАВІСТЬ ДО ЖИТТЯ, ПРАГНЕННЯ ДО ДОБРА - все це об'єднало учасників даного проекту.

                                      

    Кожна дитина має свою мрію. Діти із закладів загальної середньої освіти (учасники даного проекту) прагнуть реалізувати мрії дітей з особливими освітніми потребами. Здійснення мрії - це лише маленька краплинка любові да допомоги цим дітям, та водночас, це  важлива робота, яка закладе зерно розуміння та сприйняття таких дітей у суспільстві, зерно любові та добра, гуманості та відповідальності.

    ШАНОВНІ БЕРДИЧІВЛЯНИ ТА ІНШІ ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ! МОЖЛИВО У ВАС Є МОЖЛИВІСТЬ  ДОПОМОГТИ ДІТЯМ ЗДІЙСНИТИ ЇХ  МРІЮ, АДЖЕ ВОНИ ДЛЯ НАС ЗДАЮТЬСЯ ТАКИМИ ЗВИЧАЙНИМИ ТА БАНАЛЬНИМИ: ЛЯЛЬКА, ПАПУГА, МАШИНКА..., А ДЛЯ ТАКИХ ДІТЕЙ ЦІ ПОДАРУНКИ ПРИНЕСУТЬ РАДІСТЬ У ЖИТТЯ, ЯКЕ, НА ЖАЛЬ, ДЛЯ НИХ СПОВНЕНЕ ІНШИМИ ЕМОЦІЯМИ, ПОДІЯМИ, ЦІННОСТЯМИ...ЗРОБІТЬ МАЛЕНЬКЕ ДИВО - ПОДАРУЙТЕ ЦИМ ДІТЯМ НОВУ МРІЮ!!!

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти