ПРОСТІР ДОБРА І МИЛОСЕРДЯ

ПРОСТІР ДОБРА І МИЛОСЕРДЯ
  • Важливо, щоб ці особливі діти та їх батьки, не залишались на самоті зі своїми проблемами та потребами. На захід «Простір добра та милосердя» завітали гості: перший заступник голови Бердичівської міської ради Левицький Роман Всеволодович та радниця з гуманітарних питань Адаменко Валентина Василівна. Представники міської влади побажали дітям та батькам оптимізму в житті та менше перешкод на їх життєвому шляху, а ще підсолодили захід смаколиками. Валентина Василівна  запевнила батьків, що вони і надалі турбуватимуться про «особливих» діток та надаватимуть допомогу батькам.

    З вітальним словом до присутніх звернулись також: начальник  управління праці, сім’ї та соціального захисту населення Наталія Петрівна Омельянчук та директор реабілітайного центру для дітей з інвалідністю Тетяна Миколаївна Осадчук.

    Леся Вікторівна Вікарій, організатор заходу, психолог ЦПО ім. О.Разумкова, створила справжню атмосферу веселощів для дітей, простір здоров’я, радості  та розвитку для дітей з інвалідністю. До заходу долучились разумковці, які перетворились у веселих Міккі Маусів. «Особливі» дітки з задоволенням фотографувались з казковими героями та поринули з ними у світ казки. Свої зусилля до створення атмосфери довіри приклала також хореограф Ірина Думинська, яка провела з дітками заняття з ритмопластики. Цікавими виявились для дітей і майстер-класи: «Виготовлення мишенятка», «Виготовлення сови», «Жабка-царівна».

    Серце наповнюється теплом, коли бачиш усмішки на обличчях дітей, таких щирих та добрих, які потребують нашої уваги, допомоги та любові.

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти