Про роботу закладів позашкільної освіти та проведення обласних масових заходів

Про роботу закладів позашкільної освіти та проведення обласних масових заходів
 •         Для забезпечення організаційних аспектів діяльності закладів позашкільної освіти Міністерство освіти і науки України пропонує керуватися відповідними нормативно-правовими документами:

           Указ Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (https://www.president.gov.ua/documents/642022-41397); Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 №2136-ІХ (https://zakon.rada.gov.ua/laws/main/2136-20?msclkid=889d9c93b04711ecbe29d874423f7990#Text); постанова Кабінету Міністрів України від 13.03.2022 № 267 «Деякі питання затвердження фінансових документів та казначейського обслуговування в умовах воєнного стану» (https://www.kmu.gov.ua/npas/deyaki-pitannva-zatverdzhennya-finansovih- dokumentiv-ta-kaznacheiskogo-obslugovuvannva-v-umovah-vovennogo-stanu-267); листи МОН від 06.03.2022 № 1/3371-22 «Про організацію освітнього процесу в умовах військових дій» (https://osvita.ua/legislation/Ser_osv/86062/);
  від № 1\3544-22 «Про забезпечення освітнього процесу в закладах позашкільної освіти під час дії воєнного стану» (https://hoippo.km.ua/?p=5418); від 19.03.2022 №1/3556-22 «Закладам освіти, установам, які вимушені змінити місце розташування у зв’язку з проведенням в місцях їх розташування бойових дій або тимчасовою окупацією території України, необхідно перейти на обслуговування до органів казначейства за новою адресою розташування» (https://mon.gov.ua/ua/npa/zakladam-osviti-ustanovam-yaki-vimusheni-zminiti- misce-roztashuvannva-u-zvvazku-provedennvam-v-miscvah-vih-roztashuvannva- boiovih-dii-abo-timchasovovu-okupacivevu-teritorivi-ukravini-neobhidno-pereiti-na- obslugovuvannva-); від 29.03.2022     №      1/3737-22 «Про забезпечення психологічного супроводу учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану» (https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-zabezpechennya-psihologichnogo-suprovodu- uchasnikiv-osvitnogo-procesu-v-umovah-vovennogo-stanu-v-ukravini) від 04.04.2022 № 1/3872-22 «Про методичні рекомендації «Перша психологічна допомога. Алгоритм дій» https://drive.google.eom/file/d/16esXuCScmCqB5kXLugnkKm-E6SaKg1u0/view. Необхідні роз’яснення щодо трудових відносин під час воєнного стану можна знайти на сайті Міністерства економіки України за посиланням: https://me.gov.ua/Documents/List?lang=uk-UA&id=316d6215-7fd2-4e9b-b6a5-e8833d29f065&tag=TrudoviVidnosiniVUmovakhVonnogoStanu.

  Просимо взяти до уваги, що обласні масові заходи, які випали на період воєнних дій будуть проведені зі зміною формату і термінів. Умови додаються.

  Спільними зусиллями наближаємо перемогу!

   

   

  Додаток: на 2-х аркушах.

   

   

  В.о. директора                                                               Марія БОВСУНОВСЬКА

   

   

  Додаток  до листа КЗПО

  «Обласний Центр ДЮТ»

  Житомирської обласної ради

  від 28.04.2022 № 1-129

   

  Інформаційно-методичні матеріали до обласних виставок-конкурсів, терміни проведення яких випали на період воєнних дій

   

  Обласні виставки-конкурси: «Моделювання одягу» та «Радіоконструювання» перенесено на невизначений термін.

  Конкурсні роботи виставки «Космічні фантазії» були подані до періоду воєнних дій, тому триває робота членів журі з їх оцінювання.

  Обласна виставка-конкурс «Великодні писанки» була проведена у формі фоточеленжу «Мирного Великодня!»

  До участі у нище перерахованих заходах запрошуємо здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

  Виставка-конкурс «Легоконструкцій» буде проведена у формі фоточеленжу, який триватиме у період з 01 травня до 15 травня 2022 року.

  Номінації – моделі транспортної техніки (авто-, судно-, авіа- та космічна техніка). 

  Виставки декоративно-ужиткового мистецтва «Поліські візерунки» та «Іграшковий дивосвіт» будуть об’єднані та проведені у формі фоточеленжу, який триватиме у період з 16 травня до 31 травня 2022 року.

  Номінації заходу:

  1. Вишивка.
  2. В’язання спицями та гачком.
  3. Художнє плетіння та ткацтво.
  4. Вироби з шкіри, ниток, тканини тощо.
  5. М'яка іграшка.
  6. Народна лялька.
  7. Авторська лялька.
  8. Динамічна іграшка та маріонетка

  Від територіальної громади просимо подати творчі роботи у дві (на вибір) номінації.

  Завдання учасника створити виріб, сфотографувати процес виготовлення, готовий виріб та фото автора зі своєю роботою (до 3-х фото).

  В імені файлу, що містить фото необхідно зазначити прізвище, ім’я автора, назва роботи та номінації, освітній заклад та територіальну громаду.

  Для участі у заході просимо у визначений термін надіслати фото творчих робіт, відповідно до номінацій та умов на електронну адресу Центру ocnttum@ukr.net.

  Програма виставок-конкурсів передбачає представлення творчих робіт на сторінках фейсбук та сайті Центру і не буде оцінюватись, у вигляді балів.

  Інформаційно-методичні матеріали до обласних фестивалів-конкурсів, терміни проведення яких випали на період воєнних дій

   

  Обласні фестивалі-конкурси: Театрального мистецтва «Зірочки Мельпомени»; Відеомистецтва «Світ очима дітей», Естрадного співу «Кришталеві нотки» та «Молодь обирає здоров’я» перенесено на невизначений термін.

   

  До участі у фестивалі-конкурсі Літературної творчості «Читанка», який цьогоріч присвячений творчості Ліни Костенко запрошуємо здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Захід буде проведено у форматі відеочеленжу у період з 10 травня по 25 травня 2022 року.

  Для участі необхідно створити відеоролик із записом декламації твору Ліни Костенко (на вибір), тривалістю – 2-3 хв., розмістити його на ютубі.

  Посилання на відео, із зазначенням ім’я та прізвища учасника, назви твору, освітнього закладу та територіальної громади просимо надіслати на електронну адресу Центру ocnttum@ukr.net.

   

  Фестиваль-конкурс «Берегиня родини» буде проведено у форматі відеочеленжу і триватиме з 15 травня по 05 червня 2022 року.

  Для участі у заході здобувачам освіти необхідно створити авторський відеоролик (до 5-ти хв.), за однією з номінацій, та розмістити його на ютубі. Посилання на відео, із зазначенням ім’я та прізвища учасника, назви номінації, освітнього закладу та територіальної громади просимо надіслати на електронну адресу Центру ocnttum@ukr.net.

  Номінації:

  1.Матеріальна спадщина «Багатослів’я мовчазних речей».

  2.Фоторозповідь «Історія однієї родинної світлини».

  3.Нематеріальна спадщина «Голос із сивої давнини». 

  Програма заходів передбачає представлення творчих робіт на сторінках фейсбук та сайті Центру і не буде оцінюватись, у вигляді балів.

   

   

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти