Про роботу Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 по 25 січня 2021 року

Про роботу Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 по 25 січня 2021 року
 • Центр позашкільної освіти ім. О.Разумкова

  Управління освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради

  Наказ

   від 18 грудня 2020 року                                                                                                    №83

   

  Про роботу Центру позашкільної освіти

   ім. О. Разумкова у період обмежувальних

  протиепідемічних заходів з 08 по 25 січня

   2021 року

   

  На виконання підпункту 10 п. 3 постанови КМУ від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з метою впорядкування роботи закладів освіти, що перебувають у комунальній власності Бердичівської територіальної громади, у період зимових канікул та у період обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених в Україні з 08 по 25 січня 2021 року, на підставі наказу управління освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради від 15.12.2020 р. № 298/01-06 «Про роботу закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Бердичівської територіальної громади у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 по 25 січня 2021 року» 

  НАКАЗУЮ:

  1.У період обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених в Україні з 08 по 25 січня 2021 року, які об’єктивно унеможливлюють відвідування закладу позашкільної освіти вихованцями,  внести зміни в освітній процес у  відділеннях ЦПО ім. О. Разумкова з 08 по 25 січня 2021 року. Врахувати, що терміни зміни освітнього процесу можуть бути подовжені в залежності від епідеміологічної ситуації в країні.

  1. Утриматись від проведення з 08 по 25 січня 2021 року нарад, семінарів, педагогічних рад, батьківських зборів тощо. У разі необхідності здійснювати такі заходи та спілкування з вихованцями й батьками виключно в онлайн-форматі.
  2. Через засоби зв’язку, соціальні мережі, сайт закладу поінформувати вихованців, їх батьків про особливості роботи ЦПО ім. О. Разумкова з 08 по 25 січня 2021 року.
  3. З 08 по 25 січня 2021 року організувати освітній процес шляхом використання інструментів і технологій дистанційного навчання.

  4.1. На засіданні педагогічної ради прийняти рішення про використання технологій дистанційного навчання в освітньому процесі у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 січня по 25 січня 2021.

  4.2. Призначити  відповідальною за ведення обліку робочого часу педагогічних працівників, які здійснюють освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання у межах робочого часу, визначеного тарифікацією на поточний навчальний рік, завідуючу відділом методичним Ваховську Н.О.

  1. Методистам та керівникам гуртків провести корекцію календарно-тематичного планування, забезпечивши виконання навчальних програм за рахунок зміни форм проведення занять: дистанційного навчання та іншого. Розробити заходи щодо виконання навчальних планів та програм після нормалізації епідемічної ситуації, провести методичні наради з педагогами щодо внесення змін до календарного планування.
  2. Скласти розклад роботи в онлайн-режимі гуртків та індивідуальних занять із врахуванням технічних можливостей керівників гуртків та вихованців.
  3. Заступнику директора з а/г частини Пінчуку О.В. скласти та затвердити на період з 08.01. по 25.01.2021 графік чергування технічного та адміністративного персоналу закладу, розподілити завдання між іншими працівниками. (Графік додається).
  4. На період дії карантину з метою обмеження скупчення осіб в транспорті та на шляхах прямування на роботу (з роботи) за погодженням із первинною профспілковою організацією внести зміни до графіка роботи технічного, обслуговуючого персоналу та адміністрації закладу (застосування за можливості гнучкого режиму робочого часу, який передбачає різний час початку і закінчення роботи для різних категорій працівників,  позмінну роботу працівників та ін.).
  5. За технічної можливості виконання окремими працівниками своїх посадових обов’язків в режимі реального часу через Інтернет дозволити за їх проханням виконувати роботу дистанційно (ст.24, 60 КЗпП України) із збереженням заробітної плати без обов’язкового укладання договору про дистанційну роботу на період карантину у письмовій формі.
  6. 10. За бажанням працівників з числа технічного та обслуговуючого персоналу надати у період з 08 по 25.01.2021 відпустки, у тому числі без збереження заробітної плати.
  7. Здійснити оплату працівників, які не задіяні в освітньому процесі і для яких період з 08 по 25.01.2021 визнається простоєм, відповідно до КЗпП України (з розрахунку не нижче від двох третин тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу).
  8. Не допускати до роботи працівників з ознаками інфекційного захворювання.
  9. Обмежити доступ сторонніх осіб до приміщень відділень ЦПО ім. О. Разумкова.
  10. Забезпечити суворе дотримання вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України: від 22.08.2020 № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)
  11. Заступнику директора з а/г частини Пінчуку О.В.:

  15.1. посилити профілактичні заходи, направлені  на локалізацію та ліквідацію інфекційних захворювань (вологе прибирання приміщень із застосуванням дезінфікуючих засобів, провітрювання приміщень, пам’ятки для вихованців та працівників щодо попередження, розповсюдження та лікування вірусних інфекцій);

  15.2. провести відповідний комплекс робіт для  забезпечення належного функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки, підтримки необхідного температурного режиму у відділеннях ЦПО ім. О.Разумкова;

  15.3. вжити заходів щодо недопущення аварійних ситуацій в закладі у період карантину.

  1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

   

   

  Директор ЦПО ім. О.Разумкова                                       О.В.Боровська

   

  З наказом ознайомлені:                                                         В.С.Щукін

                                                                                                   Н.О. Ваховська

                                                                                                   О.В.Пінчук      

   

   

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти