Про переведення працівників ЦПО ім. О.Разумкова на дистанційну форму навчання з 01 листопада 2021 року

Про переведення працівників ЦПО ім. О.Разумкова на дистанційну форму навчання з 01 листопада 2021 року
 • Центр позашкільної освіти ім. О.Разумкова

  Управління освіти і науки Бердичівської міської ради

   

  Наказ

  від  28 жовтня 2021 року                                                                                                    №105

   

  Про переведення працівників

  ЦПО ім. О.Разумкова на дистанційний

  режим роботи з 01 листопада 2021 року

   

      На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із змінами, листа управління освіти і науки Бердичівської міської ради від 28.10.2021 року «Про організацію освітнього процесу в зв’язку з встановленням «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території Житомирської області, зокрема на території Бердичівської міської територіальної громади,  з 00:00 годин 30 жовтня 2021 року та з метою забезпечення виконання освітніх планів та програм позашкільної освіти, організації освітнього процесу в умовах карантину

   НАКАЗУЮ:

  1. З 01 листопада 2021 року перевести педагогічних працівників ЦПО ім. О.Разумкова на дистанційний режим роботи, що не передбачає відвідування закладу її здобувачами.
  2. Педагогічним працівникам ЦПО ім. О. Разумкова скласти індивідуальні плани роботи на період дистанційного навчання.
  3. З метою надання методичної допомоги педагогам, проведення консультативної роботи та здійснення контролю за ефективністю організації гурткової роботи (виконання індивідуальних планів та здійснення дистанційного навчання) створити робочу групу у складі:

       Боровської О.В., директора ЦПО ім.. О.Разумкова;

  Ваховської Н.О., заступника директора з НР;

  Пінчукової Т.А., заступника директора з НВР;

  Рощенюк О.А.., зав.відділу методичного;

  Ланцової О.М., методиста;

  Музиченко Д.М., методиста.

  1. Керівникам гуртків:

  4.1.організувати освітній процес у гуртках за допомогою дистанційних технологій відповідно до напрямку позашкільної освіти, мети та завдань навчальної програми гуртка (за вибором керівника гуртка);

  4.2. провести корегування календарного планування на І семестр 2021 року;

  4.3.визначити форми підведення підсумків та моніторингу рівня навчальних досягнень;

  4.4. заповнити журнал обліку та планування гурткової роботи відповідно до календарно-тематичного планування дистанційних занять згідно із затвердженим розкладом на І семестр 2021-2022 н.р.

  1. Заступнику директора з навчальної роботи Ваховській Н.О. на офіційному сайті ЦПО ім. О.Разумкова у блозі «Дистанційне навчання» розмістити індивідуальні плани педагогів та систематично поповнювати зміст дистанційного навчання (онлайн-заняття, майстер-класи, розробки занять та інші форми гурткової роботи).
  2. Зав.відділу організаційно-масового Савчук І.В. передбачити проведення окремих заходів відповідно до річного планування в онлайн-режимі, висвітлювати на сайті та в соцмережах.
  3. Практичному психологу Вікарій Л.В. підготувати та розмістити на сайті психологічні поради дітям та батькам в умовах пандемії, проводити (у разі потреби) онлайн-консультації.
  4. Звітні заходи про проведення дистанційних занять (аналіз, узагальнення, перспективи подальшої роботи у даному напрямку) провести після закінчення карантину на засіданні педагогічної ради ЦПО ім.О.Разумкова.
  5. 9. З 8 листопада 2021 року з метою забезпечення контролю за проведенням обов’язкових профілактичних щеплень проти COVID-19 працівниками, обов’язковість профілактичних щеплень яких передбачена переліком професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням, затвердженим наказом МОЗ від 4 жовтня 2021 № 2153. Відтак, з 08 листопада 2021 року невакциновані працівники ЦПО ім. О. Разумкова будуть відсторонені від роботи як такі, які відмовляються або ухиляються від проведення відповідних обов’язкових профілактичних щеплень, до усунення причин, що його спричинили. Підстава відсторонення від роботи: ст. 46 КЗпП України, ст. 12 «Про захист населення від інфекційних хвороб», наказ МОЗ від 04.10.2021, пояснення працівника, інші документи, які свідчать про відмову або ухиляння від проведення щеплень. Відсторонення працівника від роботи буде оформлено наказом, з яким ознайомлюють відповідного працівника.
  6. При умові, що усі працівники ЦПО ім. О. Разумкова, які мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія заклад буде функціонувати у звичайному режимі (відвідування вихованцями закладу) з дотриманням посилених протиепідемічних заходів.
  7. Скласти та затвердити на період з 01 листопада 2021 року графік чергування технічного та адміністративного персоналу закладу, внести зміни до графіків роботи за погодженням з профспілковим комітетом. Працівникам, які перебувають у приміщенні закладу у зв’язку з виконанням службових обов’язків, обов’язково використовувати засоби індивідуального захисту, передбачені для «червоного рівня» епіднебезпеки.
  8. Утриматись від проведення у вказаний період нарад, семінарів, педагогічних рад, батьківських зборів. У разі необхідності здійснювати такі заходи та спілкування з батьками виключно в онлайн-форматі.
  9. Заступнику директора з а/г частини Пінчуку О.В..:
   • .Здійснити ряд профілактичних заходів, направлених на локалізацію та ліквідацію інфекційних захворювань (вологе прибирання приміщень із застосуванням дезінфікуючих засобів, посилити режим провітрювання приміщень, застосування засобів індивідуального захисту тощо);
   • у разі виявлення підтверджених випадків коронавірусної хвороби у працівників закладу обов’язково проводити посилені заходи дезінфекції приміщень;

  13.3. провести відповідний комплекс робіт для  забезпечення належного функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки, підтримки необхідного температурного режиму у відділеннях ЦПО. Вжити заходів щодо недопущення аварійних ситуацій у закладі у період карантину.

  1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

   

  Директор ЦПО ім. О.Разумкова                                         Олена БОРОВСЬКА

  З наказом ознайомлено:                                                        Тетяна ПІНЧУКОВА

                                                                                                    Ніна ВАХОВСЬКА

                                                                                                    Олена ЛАНЦОВА

                                                                                                     Діна МУЗИЧЕНКО

                                                                                                     Оксана РОЩЕНЮК

                                                                                                     Ірина САВЧУК

                                                                                                     Леся ВІКАРІЙ

                                                                                                    Олександр ПІНЧУК

   

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти