ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ ЕСТРАДНОЇ ПІСНІ «КРИШТАЛЕВІ НОТКИ»

ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ ЕСТРАДНОЇ ПІСНІ «КРИШТАЛЕВІ НОТКИ»
 • Основна мета конкурсу – розвиток вокального мистецтва, творчих здібностей учнівської молоді, підтримка учнівських творчих студій, гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

  Участь у фестивалі-конкурсі взяли найкращі вихованці як з ближніх, так і з віддалених районів Житомирської області. В ньому взяли участь 98 творчих особистостей. Конкурсанти змагалися у 4 вікових категоріях та 2 номінаціях: «Солісти», «Вокальні ансамблі».

  Бердичів представляли «Зразковий художній колектив» системи Міністерства освіти і науки України театр пісні «Краплинки», керівник О.В.Вялова, акомпаніатор О.А.Морозова (13-15 років, номінація: «Вокальні ансамблі» та 10-12 років, номінація «Солісти») та ансамбль джазового співу «Старий рояль», керівник В.Л.Поплавський (16-18 років, номінація «Вокальні ансамблі») Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова.

  Більшість учасників конкурсу продемонстрували високу виконавську та акторську майстерність, сценічну культуру. На конкурс приїхали сильні конкурсанти і вибороти «Гран-Прі» було завданням не з легких, та завдяки високій виконавській майстерності вихованців ансамблю джазового співу «Старий рояль» та вихованців «Зразкового художнього колективу» системи Міністерства освіти і науки України театру пісні «Краплинки». Нашим колективам вдалося отримали найвищі відзнаки фестивалю-конкурсу «Кришталеві нотки».

  Журі високо оцінило виступи наших вокальних колективів: «Гран-Прі» у номінації: «Вокальні ансамблі» (13-15 років) – «Зразковий художній колектив» системи Міністерства освіти і науки України театр пісні «Краплинки» (керівник О.В.Вялова, акомпаніатор О.А.Морозова) та «Гран-Прі» у номінації: «Вокальні ансамблі» (16-18 років) – ансамбль джазового співу «Старий рояль» (керівник В.Л.Поплавський).

  Захід дав можливість керівникам та вихованцям оцінити виконавську майстерність інших вокальних колективів та показати свій рівень підготовки, який високо оцінили не тільки члени журі, а й глядачі, про що свідчили гучні оплески та «Браво».

  Тож, вітаємо вихованців ансамблю джазового співу «Старий рояль» та вихованців Зразкового театру пісні «Краплинки» та їх талановитих керівників: В.Л.Поплавського, О.В.Вялову з абсолютними перемогами на обласному фестивалі-конкурсі «Кришталеві нотки»  та бажаємо нових перемог у вокальному мистецтві!

  Матеріали підготувала:

  Д.М. Музиченко,

  методист Центру

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти