Навчально-методичний посібник "Світ птахів"

Навчально-методичний посібник
 • СХВАЛЕНО НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЮ РАДОЮ

  ЦЕНТРУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ІМ.О.РАЗУМКОВА

  (протокол №2 від 18.10.2019р.)

   

  НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНЙ ПОСІБНИК З ОРНІТОЛОГІЇ

  ДЛЯ ГУРТКІВ

  ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОГО НАПРЯМУ

  «ПІЗНАЄМО СВІТ ПТАХІВ»

   

  Автор: Ніна Олександрівна

                Ваховська,

                керівник гуртка

                «Юні орнітологи»

   

              У роботі представлені напрацювання керівника гуртка «Юні орнітологи» Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова по створенню умов для успішного засвоєння гуртківцями навчального програмового матеріалу з розділу «Загальна характеристика птахів». У роботі пропонуються завдання для інтерактивного вивчення орнітології, самостійного опрацювання навчального матеріалу та перевірки знань вихованцями гуртків еколого-натуралістичного напряму. Запропонована дослідницька робота з орнітології розширює можливості для педагогів та дітей з активного дослідження світу птахів у довкіллі.

                  Представлені матеріали рекомендовано для ознайомлення та використання в роботі педагогам закладів позашкільної та  загальної середньої освіти. Практичні матеріали з досвіду роботи допоможуть побудувати дієве та ефективне вивчення  орнітології, формування у дітей навичок дослідницької роботи.

   

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти