Навчальні програми з позашкільної освіти, затверджені  управлінням освіти і науки Бердичівської міської ради, 2018р.

Навчальна програма з позашкільної освіти – це нормативний документ, що визначає мету, завдання, зміст, обсяг, порядок, способи організації навчально-виховної діяльності та вимоги до її результатів. Керівники гуртків еколого-натуралістичного напряму, науково-технічної творчості і художньо-естетичного напряму у своїй діяльності користуються програмами, рекомендованими Міністерством освіти і науки та навчальними програмами гуртків, розробленими на їх основі.

Навчальні програми з позашкільної освіти

Основною метою навчальних програм є реалізація змісту позашкільної освіти, формування компетентності особистості в процесі художньої-естетичної, науково-технічної творчості та еколого-натуралістичного виховання. Реалізація програм забезпечує оволодіння пізнавальною, практичною, творчою і соціальною компетентністю.

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти