Наказ від 26.01.2022. №13 "Про переведення працівників ЦПО ім. О.Разумкова на дистанційний режим роботи з 27 січня 2022 року"

Наказ від 26.01.2022. №13
  • Центр позашкільної освіти ім. О.Разумкова

   Управління освіти і науки Бердичівської міської ради

    

   Наказ

   від  26 січня 2022 року                                                                                                    №13

    

   Про переведення працівників

   ЦПО ім. О.Разумкова на дистанційний

   режим роботи з 27 січня 2022 року

               На виконання рішення міської комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26.01.2022, з метою створення безпечних умов функціонування закладів освіти громади в умовах стрімкого зростання захворюваності дітей та працівників закладів освіти на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом  SARS-CoV-2, наказу управління освіти і науки Бердичівської міської ради від 26.01.2022 року № 36/01-04 «Про організацію освітнього процесу у закладах освіти Бердичівської міської територіальної  громади в умовах підвищеного рівня епідемічної небезпеки» та з метою забезпечення виконання освітніх планів та програм позашкільної освіти, організації освітнього процесу в умовах карантину

    НАКАЗУЮ:

   1. Організувати з 27 січня по 11 лютого 2022 року (або до прийняття окремого рішення) освітній процес для вихованців Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова з використанням технологій дистанційного навчання.
   2. Педагогічним працівникам ЦПО ім. О. Разумкова скласти індивідуальні плани роботи на період дистанційного навчання.
   3. З метою надання методичної допомоги педагогам, проведення консультативної роботи та здійснення контролю за ефективністю організації гурткової роботи (виконання індивідуальних планів та здійснення дистанційного навчання) створити робочу у складі:

         Боровської О.В., директора ЦПО ім.. О.Разумкова;

         Ваховської Н.О., заступника директора з НР;

         Пінчукової Т.А., заступника директора з НВР;

        Рощенюк О.А.., зав.відділу методичного;

        Ланцової О.М., методиста;

        Музиченко Д.М., методиста.

   1. Інженеру з охорони праці Щукіну В.С. :

   4.1. щоденно здійснювати моніторинг стану захворюваності серед працівників закладу та забезпечити інформування управління освіти і науки (Світлана БАСЮК) про результати моніторингу.

   4.2. Посилити контроль за:

   - дотриманням протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів у закладах освіти, зокрема суворим виконанням вимог постанов головного державного санітарного лікаря від 25.08.2021 № 8 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19» та від 06.09.2021 № 10 «Про  затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19»;

   - проведенням навчальних занять, виконанням освітніх програм у спосіб, що схвалений педагогічною радою під час роботи закладу у дистанційному режимі.

   1. Керівникам гуртків:

        5.1. організувати освітній процес у гуртках за допомогою дистанційних технологій відповідно до напрямку позашкільної освіти, мети та завдань навчальної програми гуртка (за вибором керівника гуртка);

        5.2. провести корегування календарного планування на ІІ семестр 2021-2022 н.р.;

        5.3. визначити форми підведення підсумків та моніторингу рівня навчальних досягнень;

        5.4. заповнити журнали обліку та планування гурткової роботи відповідно до календарно-тематичного планування дистанційних занять згідно із затвердженим розкладом на ІІ семестр 2021-2022 н.р.

   1. Заступнику директора з навчальної роботи Ваховській Н.О. на офіційному сайті ЦПО ім. О.Разумкова у блозі «Дистанційне навчання» розмістити індивідуальні плани педагогів та систематично поповнювати зміст дистанційного навчання (онлайн-заняття, майстер-класи, розробки занять та інші форми гурткової роботи).
   2. Зав.відділу організаційно-масового Савчук І.В. передбачити проведення окремих заходів відповідно до річного планування в онлайн-режимі, висвітлювати на сайті та в соцмережах.
   3. Практичному психологу Вікарій Л.В. підготувати та розмістити на сайті психологічні поради дітям та батькам в умовах пандемії, проводити (у разі потреби) онлайн-консультації.
   4. Звітні заходи про проведення дистанційних занять (аналіз, узагальнення, перспективи подальшої роботи у даному напрямку) провести після закінчення карантину на засіданні педагогічної ради ЦПО ім.О.Разумкова.
   5. Скласти та затвердити на період з 27 січня 2022 року графік чергування технічного та адміністративного персоналу закладу, внести зміни до графіків роботи за погодженням з профспілковим комітетом. Працівникам, які перебувають у приміщенні закладу у зв’язку з виконанням службових обов’язків, обов’язково використовувати засоби індивідуального захисту, передбачені для підвищеного рівня епідемічної небезпеки.

   11.У даний період перевести в онлайн-формат проведення нарад, семінарів,  педагогічних рад, батьківських зборів.

   1. Провести роботу з інформування працівників закладу про важливість здійснення бустерної дози вакцинації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19.
   2. Обмежити доступ сторонніх осіб до приміщень ЦПО ім. О. Разумкова.
   3. Заступнику директора з а/г частини Пінчуку О.В.:

   14.1.Здійснити ряд профілактичних заходів, направлених на локалізацію та ліквідацію  інфекційних захворювань (вологе прибирання приміщень із застосуванням дезінфікуючих засобів, посилити режим провітрювання приміщень, застосування засобів індивідуального захисту тощо);

   14.2. разі виявлення підтверджених випадків коронавірусної хвороби у працівників закладу     обов’язково проводити посилені заходи дезінфекції приміщень;

             14.3. провести відповідний комплекс робіт для забезпечення належного функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки, підтримки необхідного температурного режиму у відділеннях ЦПО. Вжити заходів щодо недопущення аварійних ситуацій у закладі у період карантину.

   1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

    

   Директор ЦПО ім. О.Разумкова                                         Олена БОРОВСЬКА

   З наказом ознайомлено:                                                          Тетяна ПІНЧУКОВА

                                                                                                      Ніна ВАХОВСЬКА

                                                                                                      Олена ЛАНЦОВА

                                                                                                      Діна МУЗИЧЕНКО

                                                                                                      Оксана РОЩЕНЮК

                                                                                                      Ірина САВЧУК

                                                                                                      Леся ВІКАРІЙ

                                                                                                      Олександр ПІНЧУК

                                                                                                      Василь ЩУКІН

    

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти