Наказ від 05 січня 2021 року №2

Наказ від 05 січня 2021 року №2
 • Центр позашкільної освіти ім. О.Разумкова

  Управління освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради

   

  Наказ

  від 05 січня 2021 року                                                                                                    №2

   

  Про роботу Центру позашкільної освіти

  ЦПО ім. О.Разумкова у період обмежувальних

  Протиепідемічних заходів з 08 по 23 січня 2021 року

   

  На виконання підпункту 10 п. 3 постанови КМУ від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», на підставі наказу управління освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради від 15.12.2020 р. № 298/01-06 «Про роботу закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Бердичівської територіальної громади у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 по 25 січня 2021 року»

  НАКАЗУЮ:

  1. У період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 по 23 січня організувати освітній процес шляхом використання інструментів та технологій дистанційного навчання.
  2. Розмістити інформацію щодо роботи закладу у вказаний період на сайті ЦПО ім. О.Разумкова (cpo.in.ua), інформаційних стендах закладу, довести до відома вихованців та батьків за допомогою засобів зв’язку та соціальних мереж.
  3. Керівникам гуртків скласти індивідуальні плани роботи на період карантину, підтотувати матеріали занять в онлайн-режимі, враховуючи технічні можливості.
  4. З метою надання методичної допомоги педагогам, проведення консультативної роботи та здійснення контролю за ефективністю організації гурткової роботи (виконання індивідуальних планів та здійснення дистанційного навчання) створити робочу у складі:

       Боровської О.В., директора ЦПО ім. О.Разумкова;

       Щукіна В.С., заступника директора з НР;

       Пінчукової Т.А., заступника директора з НВР;

       Ваховської Н.О., зав.відділу методичного;

       Ланцової О.М., методиста;

       Станкевич Н.С., методиста;

        Музиченко Д.М., методиста;

        Рощенюк О.А., методиста.

  1. Керівникам гуртків:

  5.1.організувати освітній процес у гуртках за допомогою дистанційних технологій відповідно до напрямку позашкільної освіти, мети та завдань навчальної програми гуртка (за вибором керівника гуртка);

  5.2. провести корегування календарного планування на ІІ семестр 2020-2021 н.р.;

  5.3. заповнити журнал обліку та планування гурткової роботи відповідно до календарно-тематичного планування дистанційних занять згідно із затвердженим розкладом на ІІ семестр 2020-2021 н.р. з поміткою «дистанційно»;

  1. Педагогічних працівників (акомпаніаторів), які не задіяні в освітньому процесі, залучити до чергування у даний період згідно затвердженого графіка (графік додається);
  2. Зав.відділу методичного Ваховській Н.О. на офіційному сайті ЦПО ім. О.Разумкова у блозі «Дистанційне навчання» розмістити інформацію щодо організації освітнього процесу у період з 08 по 23 січня 2021 року, поповнювати зміст дистанційного навчання (онлайн-заняття, майстер-класи, розробки занять та інші форми гурткової роботи).
  3. Зав.відділу організаційно-масового Савчук І.В. передбачити проведення окремих заходів відповідно до річного планування в онлайн-режимі, висвітлювати на сайті та в соцмережах.
  4. Практичному психологу Вікарій Л.В. підготувати та розмістити на сайті психологічні поради дітям та батькам в умовах пандемії, проводити (у разі потреби) онлайн-консультації.
  5. Звітні заходи про проведення дистанційних занять (аналіз, узагальнення, перспективи подальшої роботи у даному напрямку) провести після закінчення карантину на засіданні педагогічної ради ЦПО ім.О.Разумкова.
  6. Скласти та затвердити на період з 08 по 23 січня 2021 року графік чергування технічного та адміністративного персоналу закладу, внести зміни до графіків роботи за погодженням з профспілковим комітетом.
  7. Утриматись від проведення у вказаний період нарад, семінарів, педагогічних рад, батьківських зборів. У разі необхідності здійснювати такі заходи та спілкування з батьками виключно в онлайн-форматі.
  8. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

   

  Директор ЦПО ім. О.Разумкова                                         О.В.Боровська

  З наказом ознайомлено:                                                               В.С.Щукін

  Т.А.Пінчукова

  Н.О.Ваховська

  О.М.Ланцова

  Н.С.Станкевич

  Д.М.Музиченко

  О.А.Рощенюк

  І.В.Савчук

  Л.В.Вікарій

   

   

   

   

   

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти