Наказ 24 № від 26.02.21.

Наказ 24 № від 26.02.21.
 • Центр позашкільної освіти ім. О.Разумкова

  Управління освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради

   

  Наказ

  від 26 лютого 2021 року                                                                                                                                                №24

   

  Про роботу Центру позашкільної освіти

  ЦПО ім. О.Разумкова у період обмежувальних

  протиепідемічних заходів з 01 по 06 березня 2021 року

   

  У зв’язку зі стрімким зростанням кількості хворих на СOVID-19  по місту Бердичеву, підтверджені непоодинокі спалахи зараження працівників освітніх закладів та здобувачів освіти, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), створення безпечних умов для учасників освітнього процесу та уповільнення поширення СOVID-19 через розрив ланцюга його передачі,  на підставі наказу управління освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради від 26.10.2021 р. № 55/01-04 «Про перенесення термінів весняних канікул у 2020-2021 навчальному році»

  НАКАЗУЮ:

  1. У період обмежувальних протиепідемічних заходів з 01 по 06 березня 2021 року організувати освітній процес шляхом використання інструментів та технологій дистанційного навчання.
  2. Розмістити інформацію щодо роботи закладу у вказаний період на сайті ЦПО ім. О.Разумкова (cpo.in.ua), інформаційних стендах закладу, довести до відома вихованців та батьків за допомогою засобів зв’язку та соціальних мереж.
  3. Керівникам гуртків скласти індивідуальні плани роботи на період карантину, підтотувати матеріали занять в онлайн-режимі, враховуючи технічні можливості.
  4. З метою надання методичної допомоги педагогам, проведення консультативної роботи та здійснення контролю за ефективністю організації гурткової роботи (виконання індивідуальних планів та здійснення дистанційного навчання) створити робочу у складі:

   Боровської О.В., директора ЦПО ім. О.Разумкова;

  Щукіна В.С., заступника директора з НР;

  Пінчукової Т.А., заступника директора з НВР;

  Ваховської Н.О., зав.відділу методичного;

  Ланцової О.М., методиста;

  Станкевич Н.С., методиста;

  Музиченко Д.М., методиста;

  Рощенюк О.А., методиста.

  1. Керівникам гуртків:

  5.1.організувати освітній процес у гуртках за допомогою дистанційних технологій відповідно до напрямку позашкільної освіти, мети та завдань навчальної програми гуртка (за вибором керівника гуртка);

  5.2. провести корегування календарного планування на ІІ семестр 2020-2021 н.р.;

  5.3. заповнити журнал обліку та планування гурткової роботи відповідно до календарно-тематичного планування дистанційних занять згідно із затвердженим розкладом на ІІ семестр 2020-2021 н.р. з поміткою «дистанційно»;

  5.4.провести з вихованцями інструктажі з ТБ та облікувати їх на відповідній сторінці журналу.

  1. Педагогічних працівників (акомпаніаторів), які не задіяні в освітньому процесі, залучити до чергування у даний період згідно затвердженого графіка (графік додається);
  2. Зав.відділу методичного Ваховській Н.О. на офіційному сайті ЦПО ім. О.Разумкова у блозі «Дистанційне навчання» розмістити інформацію щодо організації освітнього процесу у період з 01 по 06 березня 2021 року, поповнювати зміст дистанційного навчання (онлайн-заняття, майстер-класи, розробки занять та інші форми гурткової роботи).
  3. Зав.відділу організаційно-масового Савчук І.В. передбачити проведення окремих заходів відповідно до річного планування в онлайн-режимі, висвітлювати на сайті та в соцмережах.
  4. Практичному психологу Вікарій Л.В. підготувати та розмістити на сайті психологічні поради дітям та батькам в умовах пандемії, проводити (у разі потреби) онлайн-консультації.
  5. Звітні заходи про проведення дистанційних занять (аналіз, узагальнення, перспективи подальшої роботи у даному напрямку) провести після закінчення карантину на засіданні педагогічної ради ЦПО ім.О.Разумкова.
  6. Скласти та затвердити на період з 01 по 06 березня 2021 року графік чергування технічного та адміністративного персоналу закладу, внести зміни до графіків роботи за погодженням з профспілковим комітетом.
  7. Утриматись від проведення у вказаний період нарад, семінарів, педагогічних рад, батьківських зборів. У разі необхідності здійснювати такі заходи та спілкування з батьками виключно в онлайн-форматі.
  8. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

   

  Директор ЦПО ім. О.Разумкова                                         О.В.Боровська

  З наказом ознайомлено:                                                          В.С.Щукін

                                                                                                    Т.А.Пінчукова

                                                                                                    Н.О.Ваховська

                                                                                                    О.М.Ланцова

                                                                                                    Н.С.Станкевич

                                                                                                    Д.М.Музиченко

                                                                                                    О.А.Рощенюк

                                                                                                    І.В.Савчук

                                                                                                   Л.В.Вікарій

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти