Найкраща ялинка - не зрубана

Найкраща ялинка - не зрубана
 •         Дуже приємно бачити, як вихованці нашого Центру долучаються до збереження ялинок і, взявши участь у нашій щорічній природоохоронній акції «Найкраща ялинка – не зрубана», виступають проти їх нищівного вирубування. Цьогоріч через карантинні обмеження акція проходила заочно, але помилуватися креативними роботами можна було у фойє відділення художньо-естетичного виховання.

         До традиційних номінацій нашого конкурсу:  "Стилізована  ялинка", "Новорічна іграшка", "Новорічний вінок", в цьому році ми додали "Майстер-клас «Ялинкова прикраса». У конкурсі взяли участь 44 роботи вихованців  16 гуртків нашого закладу. Журі розглянуло і оцінило подані на конкурс роботи, відзначивши їх еколого-естетичний рівень, техніку та якість виконання, новизну, оригінальність. За результатами оціненки членами журі робіт, визначено переможців та нагороджено: за І місце – 7 вихованців, ІІ місце – 9 вихованців, ІІІ місце- 11 вихованців, подяками- 2 вихованців та 2 гуртка.

        Переможцями в номінації  "Майстер-клас "Ялинкова прикраса", стали: І місце – Шаламай Марина, вихованка гуртка «Юні екологи-дослідники», керівник Станкевич Н.С., ІІ місце – Мельник Тетяна Миколаївна, керівник гуртка «Творча майстерня», ІІІ місце – Ходаківська Катерина, Федосеєнко Валерія, вихованки гуртка «Юні охоронці природи», керівник Ваховська Н.О. та Філімонова Лариса Михайлівна, керівник гуртка «Початкове технічне моделювання».

       Радіємо разом з переможцями та щиро бажаємо творчого натхнення на нові перемоги! 

     

   

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти