Найчисленніший колектив Центру Разумкова – ансамбль «Колібрі» – відзначив своє 10-річчя

Найчисленніший колектив Центру Разумкова – ансамбль «Колібрі» – відзначив своє 10-річчя
 • Джерело: ТРК "ВІК"

   У бердичівському міському Палаці культури яскравий та летючий своє 10-річчя відзначив зразковий хореографічний ансамбль «Колібрі» Центру позашкілля ім. О. Разумкова. Саме собою напрошується питання: «10 років – то багато чи мало?» Якщо брати до уваги не кількість днів і місяців, а, припустимо, скільки усього зроблено, досягнуто, скільки обдарувань виплекано та надійно прищеплено любов’ю до танцю, то «Колібрі» – ювіляр дуже й дуже шанований.

  Як мініатюрна колібрі відрізняється з-поміж інших птахів, так і їхній «Колібрі» не схожий на решту творчих колективів, стверджують «разумковці». Зокрема, чимало з тих, хто починав маленьким танцюючим пташеням, оперившись у майстерність, обрав хореографію за професію. Не дивно, що ансамбль Маріанни Андрейчик має свій особливий імідж.

  Ще одна особливість летючого ювіляра: його ватажка дуже часто можна побачити на одній сцені з вихованцями. Зі слів самих «колібриків», це мотивує, дає відчуття підтримки та просто додає чималу порцію до гарного настрою. Ти починаєш утверджуватися у думці, ким є насправді.

  За 10 років хореографічної феєрії ансамбль «Колібрі», здається, безліч разів довів і «передовів»: вони – то спільнота, в якій поняття «дружба» та «підтримка» – в особливій ціні, вони – то атмосфера комфорту, що здатна затягнути і вже не випустити, ступивши до володінь Маріанни Андрейчик, драйв танцю ловлять усі – і вибухові бердичівські матусі, і вибухова бердичівська дітвора.

  ВІДЕО

  Репортаж Олександра Єжеля

   

  Репортаж Олександра Єжеля

   

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти