НА ЗУСТРІЧ МРІЇ

НА ЗУСТРІЧ МРІЇ
 • За ці роки утворилася справжня команда однодумців. Активні, цілеспрямовані, творчі разумковці, не боячись заявляти про свої бажання, впевнено крокували вперед. За ініціативи лідерів самоврядування традиційними у нашому закладі стали такі заходи як: «Міс ЦПО», «Містер ЦПО», «День Центру позашкільної освіти ім.О.Разумкова». Участь у проведені різноманітних свят, благодійних акцій, майстер-класів, флешмобів – це те, що стало звичною справою для кожного учасника об’єднання. Особливим етапом у житті «Нового покоління» стала плідна робота під керівництвом практичного психолога Центру Лесі Вікарій. Проведено велику кількість різноманітних, цікавих, змістовних, але головне, таких потрібних для наших вихованців тренінгів. А також вони змогли взяти участь у соціально-реабілітаційному проекті «Я тебе бачу. Я тебе чую. Я тобі посміхаюсь». Робота з дітками з обмеженими фізичними можливостями відкрила перед разумковцями новий світ рівноправного партнерства, дружби, нових можливостей, а головне любові до життя та оточуючих. З великим задоволенням та гордістю, говоримо про те, що лідери об’єднання продовжать роботу у даному напрямку.

  Йшли роки, змінювались не тільки напрямки роботи об’єднання, а й його лідери – президенти об’єднання разумковців «Нове покоління». Впевнений старт взяв вихованець зразкового ансамблю естрадного танцю «О-ля-ля» Євген Ковальчук, проявивши себе як харизматичну, творчу, енергійну, цілеспрямовану особистість. Так Євген задав активний ритм для його наступників. Аріна Лохман вихованка зразкового театру пісні «Краплинки» та зразкового хореографічного ансамблю «Колібрі» на других виборах стала беззаперечним лідером. Довіра та прихильність до її особи надала Аріні впевненості крокувати вперед. Та третім президентом об’єднання стала вихованка зразкового фольклорного співу «Вінець» Анастасія Ярмолюк, яка власним прикладом зуміла показати усім разумковцям, що не варто боятися своїх мрій, а навпаки, вірити і діяти.

        

  Ми завжди говоримо, що разумковці не зраджують своїм традиціям – так і є. Проте приходить момент, коли розумієш, що іде час змін. Так сталося і у випадку об’єднання разумковців «Нове покоління». Для того, щоб розширити горизонти своєї роботи, розкрити нові можливості, прийнято рішення створити на базі об’єднання «Громадську організацію». Тому, не зупиняємося та впевнено робимо крок назустріч мрії…

  ДАЛІ БУДЕ…

  куратор проекту

  Катерина Кузьмук

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти