МУЗИКА ЯК КРИНИЦЯ ЗДОРОВ'Я

МУЗИКА ЯК КРИНИЦЯ ЗДОРОВ'Я
 • 10 квітня ми знову зібралися, щоб продовжити роботу проекту соціально-реабілітаційного напряму "Я тебе бачу. Я тебе чую. Я тобі посміхаюсь!  Цього разу діти зуміли поринути у світ МУЗИКИ. А допомогли їм у цьому вихованці зразкового театру пісні "Краплинки" та їх керівник Олена Володимирівна Вялова, а також Фея музики, методист ЦПО Діна Миколаївна Музиченко.

  Музика - вид мистецтва, який має позитивний вплив на емоційний стан людини. Сила музики в тому, що вона «доповнює поезію, доводить те, що словами не можна висловити. Ця якість музики складає головну привабливість, головну чаруючу силу. Вона - безпосередня мова душі» (О. М.Сєров).

  Музикотерапія – практика використання звуків, мелодій для відновлення рівноваги емоційного і покращення фізичного стану людини.

     

   

       

    

   

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти