МУЗИКА ДУШІ У СЕРЦІ КОЖНОГО

МУЗИКА ДУШІ У СЕРЦІ КОЖНОГО
 • Міжнародний день музики – знаходить палкий відгук у серці кожної людини. Адже мову музики розуміють всі незалежно від національності, віку та соціального статусу. Споконвіку людина черпає у цьому чистому джерелі натхнення й силу, світлі сподівання та високі прагнення. В чарівних мелодіях – радість буття, краса людської душі, велич людини-творця.

  Саме з таких чудових слів розпочала свято «Музика торкається душі» Діна Миколаївна, методист Центру, яка привітала усіх присутніх зі святом та запропонувала поринути у світ музичного мистецтва різних епох та стилів, в чому їй допомогла Діана Іськова, вихованка Зразкового театру пісні «Краплинки», яка була в образі нотки та роздавала усім присутнім символічну нотку з цікавою інформацією про це свято.

  Впродовж заходу у святковому фойє звучали безсмертні музичні твори композиторів-класиків: Вольфганга Моцарта, Антоніо Вівальді, Людвіга Ван Бетховена, Ніколо Паганіні, Франца Шуберта, Фредеріка Шопена та інших, під час прослуховування яких Діна Миколаївна знайомила присутніх з біографічними даними та розповідала цікаві факти із життя композиторів.

  Цікавим стало те, що класичні твори композиторів-класиків чергувалися з яскравими сучасними обробками п`єс, які виконувалися на різноманітних музичних інструментах. Глядачів захопило чаклування на глюкофоні («барабан щастя») у виконанні Раїси Валеріївни, акомпаніатора Центру, широка душевність та ніжні звуки бандури «Je T`aime» у виконанні  Діни Миколаївни та чарівність звуків духових інструментів у виконанні вихованців гуртка «Оркестр духових інструментів» (керівник Тетьоркін А.Г.) -  п`єса «Friends Like Me», труба – Роман Залюбовський, п`єси «Hey Jude» та «Days of wine and roses», саксафон – Анастасія Метьолкіна, п`єса «Happy», тромбон – Сергій Метьолкін та дует тромбон і труба –  Сергій Метьолкін, Роман Залюбовський.

           

   Музика – безмежне джерело натхнення. У Міжнародний день музики у Центрі позашкільної освіти ім. О.Разумкова звічали різні її напрмямки, і найприємніше в цьому – кожен відкрив для себе щось нове, отримав неовторні емоції та задоволення.

                                                                                                                                                                                                                                                                                  Д.М. Музиченко,

  методист Центру

   

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти