Мистецтво малювання на воді ебру

Мистецтво малювання на воді ебру
 • Ебру – це більше, ніж мистецтво… це танець фарб та води, які переплітаючись між собою створюють унікальні візерунки, адже створити два однаковісіньких малюнки просто не можливо.

      І ось наймолодші гуртківці «Розумашки» завітали на незвичайний майстер – клас ебру – мистецтва.

                         

                                               

             

  Це чудове заняття дало дітям змогу потрапити у справжній казково-фантазійний світ, де вони – справжні  чарівники. До того ж малювання на воді має виражену терапевтичну дію — заспокоює, зосереджує дітей, звільняє від внутрішніх емоцій. Така незвична техніка малювання на воді сприяє внутрішньому розвитку, допомагає розвинути креативність, уяву, фантазію, гнучкість і самостійність мислення, активізувати інтерес дітей.

       Для маленьких вихованців Центру  ебру стало способом самовираження. Діти змогли стати авторами унікальних і неповторних творінь.

                          

   

                              

     Ебру – дзеркало, барометр душі. Кожен малюнок, який створили діти, – це фотографія моменту, в якому є дитина, її всесвіт.

   

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти