Рік відкриття та обміну досвідом з закладами позашкільної освіти України

Рік відкриття та обміну досвідом з закладами позашкільної освіти України
  • Така форма роботи педагогічного колективу необхідна у плані  єднання та створення єдиного простору позашкільної освіти, обміну думками та ідеями, вироблення єдиного погляду на майбутнє позашкілля, визначення перспективних шляхів розвитку, адже кожен заклад – це простір для творчості та здійснення тисячі дитячих мрій.  Колектив нашого Центру щиро дякує  Валентині Павлученко, директору БЦДТ за щирість та гостинність, підтримку та відкритість під час зустрічі. Ми захоплені майстерністю та  творчістю колективів, які в цей день вшановували традиції нашого українського народу у вигляді  великого театралізованого дійства «Різдвяні дзвони – 2020», яке цього року уже водинадцяте було подаровано глядачам. На святковому дійстві  до слова була запрошена директор Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова м.Бердичева Олена Боровська. Вона звернулась до творчого колективу закладу зі словами захоплення і вдячності, зауваживши, що «сьогодні для нас, позашкільників Броварів і Бердичева, особливий день – між нами зав’язалась дружба – така міцна і потрібна для нас усіх. Дуже приємно бачити серед вас стільки приємних облич… Діти, ви щасливі, що творите в такому прекрасному Палаці творчості. Ми бажаємо вам Божої благодаті, злагоди, творчих успіхів. І ще раз – дякую за вашу велику працю, за ваші таланти!».
    Директор закладу Валентина Павлученко звернувшись до глядачів та артистів, сказала: «Сподіваюсь, що зараз усіх вас, як і мене, переповнюють почуття за надзвичайно багату духовну спадщину нашого народу, за те, наскільки щедра наша земля неперевершеними талантами і що вони є тут, з нами, у цій чудовій залі. Сьогодні вони наповнили наші душі прекрасними почуттями.

                А наш колектив з таким же прекрасним почуттям задоволення від поїздки, новими ідеями та натхненням повернувся до рідного Бердичева, до свого Центру, який для нас є найкращим.

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти