Гурток «Природа рідного краю»

Гурток «Природа рідного краю»

Ваховська Ніна Олександрівна

Керівник гуртка-методист, вища освіта, 12 розряд.

 •            Мета роботи гуртка – розширення, систематизація, поглиблення знань про природу рідного краю, розкриття закономірностей природних процесів і явищ, що відбуваються у регіоні, засвоєння основ екологічних знань.

          Діяльність дітей у процесі навчання різнобічна та багатогранна – це екологічні, дослідницькі, творчі, інформаційні, прикладні проекти, проведення фенологічних спостережень. В педагогічній діяльності з гуртківцями початкового рівня навчання, педагог використовує технологію ігрової діяльності. Розвивальні ігри екологічного змісту сприяють активізації пізнавальної активності дітей, зацікавленості навчальним процесом та формуванню в дітей позитивного ставлення до природи. Педагог розвиває і дітей спостережливість, логічне мислення, формує практичні  уміння поліпшення стану природного середовища, залучаючи дітей до акцій, конкурсів, виставок, масових заходів, які проходять у Центрі позашкільної освіти ім. О.Разумкова.

  РОЗКЛАД  ЗАНЯТЬ

   

  Гурток, група Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця  

  Природа рідного краю,

  гр.1

   

  12.40-13.25;

          13.30-14.15
     

  12.40-13.25;

          13.30-14.15
     

   

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти