Формуємо науково-методичні умови розвитку обдарованих дітей

Формуємо науково-методичні умови  розвитку обдарованих дітей
  • О.А.Рощенюк, голова методичного об'єднання педагогів ВЕНН, ознайомила присутніх із видами та критеріями обдарованості. У своєму виступі педагог розкрила основні підходи до природи обдарованості, які існують у науковому світі. Н.О. Ваховська розкрила  сучасні методи навчання біології та презентувала досвід участі у всеукраїнському колоквіумі в НЕНЦ. Вагомою частиною засідання стало створення банку досвіду роботи з обдарованими дітьми у відділенні та створення моделі психолого-педагогічного супроводу розвитку обдарованих дітей засобами еколого-натуралістичної творчості. Цікавим досвідом  системи виявлення обдарованих дітей поділилась Т.Г. Соболь, про методи роботи з такими дітьми розповіли Л.В.Вікарій та О.М. Сторожук; Ю.І.Яремчук розкрила значення участі у конкурсах як засобу розвитку здібностей та мотивації  дітей до навчання. У рішенні засідання методичного об'єднання педагоги зазначили про необхідність  продовження досвіду впровадження польової практики у відділенні; посилення уваги до дидактичного забезпечення освітнього процесу  та розширення матеріально-технічної бази закладу.    

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти