2021 рік - рік суперемоцій, цікавих подій та перемог

2021 рік - рік суперемоцій, цікавих подій та перемог
 •         Ось і промайнув ще один навчальний рік. Звичайно,  карантин і дистанційне навчання внесли свої корективи, але це не стало на заваді для реалізації всіх задумів активних та інціативних лідерів самоврядування «Нове покоління». Кожне засідання членів дитячого самоврядування - це пошук нових ідей і рішень у дружній атмосфері, де думки та ідеї кожного стають спільним мотиватором до дій. 

           Так, за ініціативи лідерів  та за підтримки народного депутата Богдана Кицака  у відділенні еколого-натуралістичного напрямку ЦПО ім. О. Разумкова до Дня матері  висадити сад магнолій. 18 дерев і кущів квітучих магнолій, загалом 12  різновидів нині квітують в екологічному відділені.

              А також ми гордимося нашим досягненням: в рамках молодіжної інноваційної програми ПМГ ПРООН-ГЕФ  виграли міні-грант в розмірі  10 000 грн. Тож, спільними зусиллями разумковців на території відділення еколого-натуралістичного напряму Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова було висаджено 327 хвойних і 85 плодових дерев. Завдяки таким заходам ми зможемо зробити вагомий внесок у розквіт нашого прекрасного міста Бердичева.

           Цьогоріч ми взяли участь у Напівмарафоні "Я-українець"- це супер-емоції! І справжнє свято спорту, дружби та радості. Продовжуємо і традиційні заходи у нашому закладі: «Міс ЦПО», «Містер ЦПО», «День Центру позашкільної освіти ім.О.Разумкова», табір Разумковців, акція «Подарунок воїну» до Дня захисника України.

            Також продовжуємо роботу з дітками з обмеженими фізичними можливостями в межах проекту соціально-реабілітаційного напрямку «Я тебе бачу,  тебе чую, тобі усміхаюсь». Наша команда щороку поповнюється і тому наша сім'я стає все більшою! Якщо і ти бажаєш стати її частинкою-приєднуйся до нас! Слідкуйте за інформацією на наших сторінках в соц. мережах або пишіть в direct

                Бажаємо вам тепла і любові в серцях, чудового настрою і неймовірних вражень.

   

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти