Інтегрований гурток раннього розвитку дитини «Розумашки»

Інтегрований гурток раннього розвитку дитини «Розумашки»

Осікова Оксана Володимирівна

Керівник гуртка, освіта вища

Захарчук Тетяна Олександрівна

Керівник гуртка, 12 розряд, освіта вища.

Вялова Олена Володимирівна

Керівник гуртка-методист, керівник "Зразкового театру пісні "Краплинки". Вища освіта, 12 розряд

Вялкова Наталія Володимирівна

Керівник гуртка. Вища освіта, 10 розряд

 • Керівники: «Музичні сходинки» - Олена Володимирівна Вялова (керівник гуртка-методист); «У світі англійської мови» - Вялкова Наталія Володимирівна; «Кроки до танцю» - Захарчук Тетяна Олександрівна; «Мистецька мозаїка» - Осікова Оксана Володимирівна.

  Заняття у гуртку спонукають дітей до творчості, навчають бачити світ у живих фарбах.  Під час навчання дітей активно використовуються різні форми дитячих ігор – дидактичних, пізнавальних, рухових, рольових тощо.

  Прийом дітей у групи гуртка раннього розвитку «Розумашка» проводиться без конкурсу: достатньо мати бажання.

  ЯК РОЗУМАШКИ СТАЮТЬ РАЗУМКОВЦЯМИ

  Кожну дитину батьки хочуть бачити цікавою, кмітливою, розумною, самостійною, здатною досягати успіхів легко і без напруги. Але без зусиль дорослих, щодо  розвитку дитини, її таланти можуть залишитися непоміченими, а досягнення успіху в житті може бути пов'язане з певними труднощами.

  У сучасному світі складно визначити, що найважливіше і найбільш потрібне саме для вашої дитини в певному віці. Слід враховувати особливості дитини, її інтереси та нахили, розуміти, розвитку в якому аспекті потребує малюк саме в цьому віковому періоді.

  Щоб утілити свої надії, батьки починають розвивати своїх малюків у досить ранньому віці.

  Саме таку можливість – естетичного розвитку малюків і надає інтегрований гурток раннього розвитку «Розумашки».

  Ідея відкриття такого гуртка виникла ще років з п’ять тому. І весь цей час педагоги підбирали ефективні програми, продумували методики, накопичували дидактичні матеріали.

  Головними завданнями гуртка визначили наступні:

  -         створення умов для естетичного розвитку дитини засобами музичної, танцювальної та зображувальної діяльності, засобами вивчення іноземної мови;

  -         розвиток творчих здібностей  дитини, створення умов для розвитку обдарованої дитини;

  -         збереження фізичного та психічного здоров’я дитини;

  -         виховання естетичного смаку, почуття гармонії.

  І ось настав той день, коли відчинилися двері для наших перших розумашок. Їх привітно зустріли освічені педагоги:  Олена Володимирівна Вялова - музично-естетичний розвиток («Музичні сходинки»); Олена Миколаївна Ланцова - розвиток образотворчих здібностей («Мистецька мозаїка»); Маріанна Вікторівна Андрейчик - розвиток танцювально-ритмічних здібностей («Кроки до танцю»); Анастасія Євгеніївна Лагутова - розвиток здібностей до вивчення англійської мови («У світі англійської мови»).

  Знайомство наших малят з великою родиною разумковців відбулося на сцені міського Палацу культури ім. О.Шабельника під час щорічного свята «Разумковець року». Кращі гуртківці подарували малятам значки з логотипом ЦПО ім.О.Разумкова.

  Цікаві заняття та любов педагогів до дітей забезпечили постійний контингент гуртка та навіть його збільшення. Протягом двох років діти не тільки навчались співати, танцювати, малювати та розмовляти англійською, малюки навчалися дружити, ділитися з іншими, виконувати спільні завдання, володіти своїми емоціями, бути дисциплінованими та організованими.

  Заняття у гуртку спонукають дітей до творчості, навчають бачити світ у живих фарбах.  Під час навчання дітей активно використовуються різні форми дитячих ігор – дидактичних, пізнавальних, рухових, рольових тощо.

               

  А ще педагоги разом з вихованцями та їх батьками брали участь у святкових і благодійних акціях:  До дня захисника України (листівочка у подарунок), «Краща ялинка не зрубана» (Диплом переможця конкурсу),  День ЦПО (майстер-класи на галявині розумашок).

  7 червня ми випускаємо перших розумашок, яким виповнюється 6 років. Де хто з них іде до школи, а дехто ще має підрости. Але всі вони стають нашими разумковцями, обираючи гуртки за своїм бажанням.

  Педагоги чекають на нових розумашок!!! Наші двері завжди відкриті для веселих, кмітливих, талановитих і дружніх дітей!!!

  Куратор інтегрованого гуртка «Розумашки»     Олена Ланцова

   

           

   

   

   

   

   

   

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти