І знову наш «Трамвайчик» приїхав з перемогами

І знову наш «Трамвайчик» приїхав з перемогами
 •           Залучення дітей та підлітків до театрального мистецтва сприяє розвитку їх духовної культури, збагаченню естетичних почуттів, вихованню художнього смаку. Саме театральне мистецтво  дає змогу людині пізнати світ, в якому вона живе і діє, пізнати себе, а на цій основі змінити себе і світ. У центрі уваги тут людина, її сутність, її історична доля. П.Брук писав: «...театр - це особлива сфера діяльності, в якій людина може вивчати життя. Причому вивчення життя тут відбувається не на теоретичному рівні, не на рівні ідеології, а конкретно, безпосередньо... всі образи, що створені театром, усі звуки, вироблені театром, сприймаються людиною. І кожен з цих звуків, і кожен з цих образів впливає на людину і дуже глибоко проникає до організму. Це впливає на її мислення, на  почуття і, врешті-решт, формує образ її життя, спосіб  існування».

            Велика подяка талановитому керівнику зразкового художнього колективу «Театральний гурток «Трамвайчик» Валентині Володимирівні Ратушинській за формування духовної культури підростаючого покоління засобами театрального мистецтва, адже саме  воно своєю образністю активно впливає на свідомість, почуття, волю людини, відіграє величезну роль у житті суспільства.

                Вихованці талановитого педагога вкотре  підкорили театральну сцену. 2 березня у Києві з великим успіхом відбувся 11-й Міжнародний конкурс «Україна об’єднує світ», в якому взяли участь  800 представників Литви, Ливана, Грузії, України!!! У складі журі працювали відомі діячі культури і мистецтва у різних напрямках.

                Результати участі артистів «Трамвайчику» знову вражають: дебютний виступ Мазур Дар’ї приніс їй Диплом  ІІІ ступеня у номінації «Читці» - 3 вікова категорія; Диплом ІІ ступеня отримав В’ячеслав Гайдай. У номінації «Театр» 13-15 років, 3 вікова категорія: Вознюк Божена «Джеральдіна» - Диплом ІІ ступеню; дует Вознюк Божена – Романська Ірина «Цезар і Клеопатра» - Диплом  ІІІ ступеню.; мішана вікова категорія: Половинко Анна – Курильчук Марія «Олено, алло!» - Диплом ІІ ступеню.

  Ми бажаємо всім артистам «Трамвайчику» подальших успіхів і цікавих зустрічей на театральних сценах!!!

  Чекаємо нових перемог!!!

   

Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова, управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

КОНТАКТИ
13301, м. Бердичів, вул. Вінницька 21
(04143) 2-11-89 Тел.
cpo.razumkova@ukr.net

Міністерство освіти і науки України Інститут обдарованої дитини НАПН України Педагогічна преса Український центр позашкільної освіти